Skupina EMOS jako obchodní uskupení společnosti EMOS spol. s r.o. se sídlem v Přerově a jejích čtyř dceřiných společností na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a Maďarsku patří mezi největší obchodní firmy v oboru elektro v rámci střední Evropy. Skupina EMOS se zabývá především prodejem elektropříslušenství a poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu.

Společnost EMOS je exkluzivním distributorem značek GP Batteries, GP Powerbank a vlastních značek EMOS, BENsat a RAVER.

EMOS spol. s r. o. nabízí zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu.  Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.

V současnosti hledáme vhodné kandidáty/kandidátky pozici:

Hledáme talenty

SKLADNÍK

Náplň práce:

  • Ukládání zboží na určená místa v regálovém systému provozního skladu
  • Vychystávání zboží pro výdej (na základě vyskladňovacího příkazu)
  • Tvorba paletových jednotek, popř. ucelených balíků pro expedici
  • Přemísťování zboží v rámci skladu
  • Předávání vychystaného zboží na výstupní kontrolu
  • Kontrola zboží, jeho příprava k expedici a skládání exportních kartonů na palety

Požadavky na kandidáty:

  • Manuální zručnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Aktivní přístup k práci
  • Přesnost a bezchybnost při plnění úkolů
  • Pečlivost a důslednost
  • Základní znalost práce na PC
  • Časová flexibilita
  • Trestní bezúhonnost
  • Velmi dobrá fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • Práci v technologicky moderně vybaveném logistickém centru
  • Čisté pracovní prostředí
  • Dotované stravování
  • Práci ve směnném provozu (provoz skladu v rozpětí 7:15 až 19:30 hod. rozvržený do dvou směn)
  • Nástup ihned

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a přihlaste se formou zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: gramblicka@emos.cz, tel: 581 261 128, 606 639 779. Kontaktní osoba: Mgr. Michal Gramblička.

Nákupčí (vhodné i pro absolventy)

Domluvíte se anglicky? Dokážete komunikovat se zahraničními obchodními partnery? Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu produktového managementu v oblasti elektropříslušenství.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Odpovědnost za optimální stav zásob u svěřeného okruhu produktů (analýzy vývoje prodeje, objednávání zboží…)
  • Odpovědnost za OTD (on time delivery) svěřených produktů
  • Vedení obchodní komunikace se svěřeným okruhem dodavatelů v JV Asii (Čína, Hongkong)
  • Pravidelné hodnocení dodavatelů
  • Komplexní odpovědnost za vedení nákupních obchodních případů a za správu související dokumentace
  • Řešení reklamací vůči dodavatelům
  • Spolupráce s produktovým týmem na tvorbě návrhů na zavedení /realizaci nového zboží

POŽADUJEME:

  • VŠ, popř. SŠ vzdělání (ekonomický, popř. elektro obor výhodou)
  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • Schopnost vést telefonické jednání s dodavateli i v angličtině
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Komunikativní dovednosti na vysoké úrovní
  • Pečlivost a odpovědnost za výsledky práce
  • Samostatnost
  • Týmový hráč
  • Ochota na sobě pracovat

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Zajímavou práci v rychle se rozvíjejícím segmentu elektropříslušenství
  • Každodenní využití AJ při komunikaci se zahraničními obchodními partnery
  • Mzdové ohodnocení odpovídající pozici
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Motivující a dynamické pracovní prostředí
  • Další zaměstnanecké benefity
  • Nástup – dle dohody
  • Místo výkonu práce - Přerov