Charakteristika společnosti

Skupina EMOS je obchodní uskupení společnosti EMOS  a jejích čtyř dceřiných společností se sídlem na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a Maďarsku. Cílem jejich exportních dodávek je ale většina zemí Evropy. Skupina EMOS se zabývá především prodejem elektrozboží a poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu.

 

 

Profil společnosti

Společnost EMOS spol. s r.o. se sídlem v Přerově byla založena jako společnost s ručením omezeným v roce 1991. Od svého vzniku prošla dynamickým vývojem a v současné době je jednou z největších obchodních firem na trhu s elektrozbožím součástkového charakteru v celé České republice.  Svého významného postavení dosáhla rozsáhlými podnikatelskými aktivitami. Hlavními obchodními činnostmi jsou import, export, velkoobchodní a maloobchodní prodej, a dále pak společnost poskytuje služby a montáže slaboproudých zařízení. Na bezproblémovém chodu společnosti se podílí více než 200 zaměstnanců. Základní kapitál je tvořen výhradně prostředky pocházejícími z českých zdrojů.

 

EMOS je držitelem certifikátu ISO 9001 a respektuje technické, technologické i ekologické normy.

 

Dále je společnost EMOS exkluzivním distributorem značek GP Batteries, GP Powerbank, GP Lighting, Homexpert by Honeywell (přední výrobce termostatů a termostatických hlavic) a vlastních značek EMOS, BENsat a RAVER. V roce 2012 pak řady výhradní distribuce rozšířily značky Honeywell a One for All. Spolupracuje tedy s těmi největšími hráči na globálním trhu.

 

 

 

 

Sortiment produktů společnosti EMOS tvoří více než 1 300 aktivních položek připravených k okamžitému odběru. Jejich nákup a technickou podporu zajišťují takzvané produktové skupiny, do kterých je celé portfolio rozděleno. Produktové skupiny dále posuzují kvalitu dovážených produktů na měřících či testovacích zařízeních, a to buď přímo v sídle společnosti, anebo v autorizovaných zkušebnách.

 

Eurologistické centrum

V prosinci 2001 byl zprovozněn sklad společnosti EMOS na ulici Lipnická v Přerově. Jeho podoba procházela mnohaletým vývojem a kompletní modernizace byla dokončena v roce 2008. Společnost EMOS tak disponuje rozsáhlým a plně moderně vybaveným Eurologistickým centrem a zásobními skladovými prostory s kompletačním a expedičním pracovištěm o celkové ploše 6 750 m2. V současné době sklad disponuje 850 mobilními regálovými pozicemi a 8 900 europaletových míst.

 

   

 

Distribuce v rámci ČR

V rámci České republiky má společnost EMOS více než 1 600 aktivních zákazníků z řad velkoobchodů, řetězců, supermarketů a maloobchodních prodejen.  K významným obchodním partnerům patří například obchodní sítě Makro, Globus, Kaufland, Interspar, Penny Market, OBI, Electro World, Datart a další. Servis zákazníkům poskytuje EMOS prostřednictvím erudovaného týmu obchodních zástupců, kteří jsou vybaveni těmi nejmodernějšími technologiemi.

 

Internetové obchodování

Pro co nejrychlejší vyřizování požadavků všech zákazníků zavedla společnost EMOS dva internetové obchody. Jeden internetový obchod je určen konečným zákazníkům a druhý e-shop umožňuje obchodním partnerům objednávat zboží on-line, a to pohodlně a přehledně po celých 24 hodin každý den v týdnu po celý rok. Každý ze zákazníků má tak uživatelské prostředí ušito na míru dle moderních standardů internetového obchodování.

 

Nabídka služeb

Společnost EMOS je rovněž významným dodavatelem technologií v oblasti elektroniky a elektrotechniky. Mezi nejvýznamnější patří dodávky systémů televizních kabelových rozvodů, elektrických zabezpečovacích a požárních signalizací, uzavřených televizních okruhů, dodávky a montáže telekomunikačních systémů a také budování datových a optických sítí.

© EMOS spol. s r.o., všechna práva vyhrazena.
Přidat stránku k oblíbeným.

GP bateries 1 GP bateries D testLogo Top rating