Ocenění značek, produktů a společnosti

 

 

Ocenění Českých lídrů
 

Společnost Emos spol. s r.o. v projektu Ocenění českých lídrů získala 2. místo v Olomouckém kraji a zařadila se tak mezi české lídry, jež spojuje společná myšlenka „Budujeme hrdé Česko“. Odborná porota soutěže, jejímž odborným garantem byla společnost CRIF – Czech Credit Bureau, hodnotila nejen ekonomické ukazatele, ale také např. etiku a transparentnost podnikání, schopnost inovace a podnikatelský příběh.
     
     
 

Ocenění TOP EXPO za nejlepší výstavní expozici

 

Společnost EMOS spol. s r.o. převzala 20. 11. 2013 ocenění TOP EXPO za nejlepší expozici na veletrhu FOR ELECTRON 2013. Grafický koncept stánku primárně vycházel z komunikační strategie světlených zdrojů EMOS. Mimo stávající produktovou nabídku z oblasti ECO halogenových žárovek, úsporných zářivek a fenoménu moderní doby LED žárovek byly prezentovány i technologické novinky, které nás překvapí v blízké budoucnosti.

     
     
Top rating  

Certifikát TOP RATING

 

Společnost EMOS spol. s r.o. získala ocenění TOP RATING od renomované auditorské společnosti Dun & Bradstreet, spol. s r.o. a veřejně tak potvrzuje své finanční zdraví. Získání ocenění TOP rating se tak EMOS spol. s r. o. řadí mezi nejlepší české a slovenské společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu na nejvyšší úrovni „1“, a to po dobu minimálně 12 měsíců.

 

Ocenění uděluje společnost Dun & Bradstreet spol. s r.o., která je součástí D & B Worldwide Network, nejvýznamnější a jediné celosvětově působící firmy v oboru hodnocení kreditních rizik firem. Toto prestižní ocenění má možnost získat pouze 2% českých a slovenských společností.

     
     

GARMIN

  

Navigace Garmin doporučují baterie GP ReCyko+
 

Na základě dlouhodobého testování, zkušeností a pozitivního ohlasu od uživatelů, vyhodnotily navigace Garmin nabíjecí baterie GP ReCyko+ jako nejlepší volbu pro napájení svých produktů.

Navigace Garmin tedy doporučují baterie GP ReCyko+ jako ideální zdroj energie zejména na cestách, kde jsou na vynikající výkon zařízení kladeny ty největší nároky. Kompletní doporučující dopis k nahlédnutí zde.

     
     

 

GP Baterie jsou nejprodávanějšími nabíjecími bateriemi v České republice i na Slovensku


Podle průzkumu nezávislou společností AC Nielsen je značka GP Batteries za rok 2012 - 2013 nejprodávanější na trhu nabíjecích baterií v České republice i na Slovensku. Baterie GP tak potvrdily svou pozici z předchozích let.

     
     
 

GP ReCyko+: Vítěz testu kvality v nabíjecích bateriích


Baterie GP ReCyko+ s označením GP ReCyko+ 210AAHCB se zúčastnili testu 16 nabíjecích tužkových NiMh baterií s vysokou kapacitou a byla vyhodnocena VELMI DOBŘE s bodovým ohodnocením 0,9. Výsledek testu byl zveřejněn v časopise dTest č. 12/2010 a baterie mají právo být označeny značkou kvality dTest.

     

 

© EMOS spol. s r.o., všechna práva vyhrazena.
Přidat stránku k oblíbeným.

GP bateries 1 GP bateries D testLogo Top rating