Velkoobchod a distribuce


Skupina EMOS je obchodní uskupení společnosti EMOS  a jejích čtyř dceřiných společností se sídlem na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a Maďarsku. Cílem jejich exportních dodávek je ale většina zemí Evropy. Skupina EMOS se zabývá především prodejem elektrozboží a poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu.


V rámci České republiky má společnost EMOS více než 1 600 aktivních zákazníků z řad velkoobchodů, řetězců, supermarketů a maloobchodních prodejen. Spolupracuje s klíčovými hráči na trhu, s nimiž obchodní zástupci zajišťují pravidelný kontakt. K významným obchodním partnerům patří například obchodní sítě Makro, Globus, Kaufland, Interspar, Penny Market, OBI, Electro World, Datart a další.

 

Síla obchodního týmu EMOS GROUP


Servis zákazníkům poskytuje EMOS prostřednictvím erudovaného týmu obchodních zástupců, kteří jsou vybaveni těmi nejmodernějšími technologiemi. Každý obchodní zástupce navštíví průměrně 10 obchodních partnerů denně, a to jak na tradičním tak i moderním trhu. Napříč střední Evropou je tak  obchodní tým společnosti EMOS schopen oslovit až 700 zákazníků za den.

 

 

Internetové obchodování


Pro co nejrychlejší vyřizování požadavků všech zákazníků zavedla společnost EMOS dva internetové obchody. Jeden internetový obchod je určen konečným zákazníkům a druhý e-shop umožňuje obchodním partnerům objednávat zboží on-line, a to pohodlně a přehledně po celých 24 hodin každý den v týdnu po celý rok. Každý ze zákazníků má tak uživatelské prostředí ušito na míru dle moderních standardů internetového obchodování.

 

 


 

© EMOS spol. s r.o., všechna práva vyhrazena.
Přidat stránku k oblíbeným.

GP bateries 1 GP bateries D testLogo Top rating