Doprava zdarma. Na vše!
Sleva 10 % na videotelefony s kódem VIDEO
Sleva 10 % na antény s kódem ANTENY
VÝPRODEJ se slevou až 80 %

Detektor kouře GS558

Obecné číslo P56500
-10 %
619
559
Skladem
2. 8. 2021 u Vás
Ceny jsou uvedeny za balení.
K objednávce nad 999 Kč vám naši skladníci přibalí jako dárek 6x pivo Budweiser Budvar v hodnotě 99 Kč ZDARMA!
typ detekce detektor kouře
možnost propojení s dalšími detektory ano, bezdrátově
dosah modulu až 20 m
Více parametrů
Základní údaje
Značka EMOS
Obecné číslo P56500
Produktové číslo 2101505000
EAN 8592920036457
Rád vám poradím
Technické dotazy
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

Vznik požáru v domácnosti, kancelářské budově nebo v průmyslovém objektu dokáže obrátit životy mnoha lidí vzhůru nohama. I pouhé zplodiny hoření způsobené doutnajícím předmětem obvykle mají za následek nemalé škody. Chcete ochránit zdraví všech, kteří se nachází ve vaší domácnosti či v jiném objektu a zamezit možným škodám, jež oheň dokáže způsobit? Vybavte svou nemovitost spolehlivým hlídačem, který za vás bude střežit vaši bezpečnost ve dne v noci, detektorem kouře GS558, a odhalte tak hrozící riziko dříve, než bude příliš pozdě.

Nebezpečí odhalí včas

Ve chvíli, kdy poprvé ucítíte kouř, už může obyvatele vedlejších místností ohrožovat požár. Nenápadná krabička, kterou doplníte svůj interiér, dokáže odhalit pomalu doutnající plamen doprovázený hustým dýmem dlouho před tím, než se změní ve velký požár.
 
Detektor kouře GS558 ochrání vaše zdraví i škody na majetku. Investujte do bezpečnosti sebe i svých blízkých. Získejte jistotu, že je o vaše zdraví dobře postaráno – během vaší přítomnosti, v noci, kdy všichni spí, i ve chvílích, kdy se v objektu nikdo nenachází.

10 let jistoty a klidného spánku

Instalací detektoru kouře GS558 získáte na dalších 10 let jistotu, že ve vaší domácnosti či jiném objektu nepropukne požár. Detektor navíc pohlídá vaši domácnost i v noci, kdy všichni tvrdě spí. Detektor kouře vás hlasitě upozorní akustickým signálem ještě dlouho před tím, než v místnosti propukne nekontrolovatelný požár.

Optická i akustická signalizace

Detektor kouře je vybaven hlasitou sirénou a červenou LED diodou, která každých 40 vteřin signalizuje, zda je zařízení plně v provozu. Na chybový stav a nefunkčnost zařízení upozorní detektor každých 40 vteřin akustickým signálem a současně bliknutím LED diody 20 vteřin po zvukovém signálu.
 
Funkčnost alarmu lze kdykoliv ověřit dlouhým stisknutím hlavního tlačítka na detektoru. Pokud je zařízení plně funkční, 3x za sebou zapípá a poté zabliká i LED signalizace.

Bezdrátové propojení s dalšími detektory

Detektor kouře lze jednoduše bezdrátově propojit s dalšími detektory. Díky tomu ještě více zvýšíte bezpečnost všech, kdo se v objektu nacházejí. Při indikaci požáru jedním detektorem kouře se tento signál přenese i na další instalovaná zařízení. Akustický signál upozorňující na detekci kouře tak rozhodně nepřeslechnete. Tuto funkci oceníte především v rozlehlých budovách s více patry.

Snadná montáž

Detektor kouře GS558 je určený pro montáž na strop, na zeď nebo pro volné umístění kdekoliv v místnosti. Pro zavěšení slouží montážní deska, kterou pomocí vrutů připevníte na zeď. Detektor poté jednoduše nasadíte na montážní kryt do dvou fixačních výstupků a otočením zafixujete. Váš detektor kouře je poté plně připraven k použití.

Kam detektor umístit

Detektor kouře GS558 doporučujeme instalovat do všech místností v domě, kromě kuchyní, koupelen a garáží. Vodní pára, pára z pokrmů a výfukové plyny by mohly spustit falešný poplach. Detektor umístěte do každého patra domu, včetně schodiště, tak, abyste jeho signalizaci slyšeli i ve spánku.

Nejdůležitější parametry
typ detekce detektor kouře
možnost propojení s dalšími detektory ano, bezdrátově
dosah modulu až 20 m
Ostatní parametry
hlasitost signalizace >85 dB ve vzdálenosti 3 m
krytí IP20
napájení 2× 1,5 V AA, součástí balení
paměť poplachů neuvádí se
provozní teplota 10 °C až 45 °C
provozní vlhkost 30–95 %
přenosová frekvence 433 MHz
typ instalace montáž na zeď nebo volně stojící
typ signalizace optická i zvuková
určeno pro typ neuvádí se
životnost 10 let
rozměr 35,5 × 120 × 120 mm
prodejní obal 1 ks, krabička
Soubory ke stažení
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více