Grafik - senior

Skupina EMOS jako obchodní uskupení společnosti EMOS spol. s r.o. se sídlem v Přerově a jejích čtyř dceřiných společností na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a Maďarsku patří mezi největší obchodní firmy v oboru elektro v rámci střední Evropy. Skupina EMOS se zabývá především prodejem elektropříslušenství a poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu.

Společnost EMOS je exkluzivním distributorem značek GP Batteries, GP Powerbank a vlastních značek EMOS, BENsat a RAVER.

EMOS spol. s r. o. nabízí zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu.  Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.

V současnosti hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na otevřenou pozici:

NÁPLŇ PRÁCE

  • tvorba obalové a tiskové grafiky (design obalů, etikety, POS, prezentace)
  • tvorba vizuálů kampaní a mediální propagace, korporátní design
  • tvorba prodejních a promo katalogů
  • sledování trendů v grafické oblasti a jejich implementace do tvorby společnosti
  • DTP činnosti

POŽADUJEME

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe v oboru alespoň 3 roky podmínkou
  • rutinní znalost InDesignu, Photoshopu a Illustratoru
  • grafické cítění, smysl pro detail, pečlivost, kreativita
  • znalost typografických pravidel
  • bezchybná příprava výstupních dat
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, psychická odolnost, týmový přístup
  • zkušenost s fotografováním, úpravou fotografií a tvorba produktové fotografie výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • zázemí stabilní společnosti s mezinárodním přesahem, dlouholetou tradicí a jedinečným postavením na trhu
  • ​práci v zaměstnaneckém poměru
  • kreativní práci s vysokou dávkou samostatnosti a vlastní odpovědnosti
  • 25 dnů dovolené a další zaměstnanecké benefity
  • kvalitní a moderní zázemí nejen marketingového oddělení
  • nástup ihned

Máte-li o pozici zájem, zašlete nám prosím společně s Vaším životopisem také ukázky portfolia grafických prací.

Kontakt: Mgr. Michal Gramblička, gramblicka@emos.cz, tel: 581 261 128, 606 639 779

0 produkty k porovnání Porovnat produkty