Manažer pro klíčové zákazníky

Značka EMOS existuje na evropském trhu od roku 1991. Jsme moderní, ryze česká obchodní firma, která vyrostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami ve Slovenské republice, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku.  Nabízíme širokou škálu elektro zboží, určenou jak pro běžné uživatele, tak pro náročné profesionály. Společnými prvky všech produktů EMOS jsou funkčnost, spolehlivost a vysoká úroveň kvality. EMOS je rovněž exkluzivním distributorem značky GP Batteries na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu.

Nabízíme zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu. Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.
V současnosti hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na otevřenou pozici:

Hledáme zkušeného obchodníka s manažerskými dovednostmi za účelem realizace prodeje elektroproduktů u významných zákazníků v ČR – velkoobchodů elektro (ELFETEX, SONEPAR, JAKUB apod). Budete součástí malého, ale efektivního týmu obchodníků, kteří se starají o vybrané TOP zákazníky naší firmy napříč Českou republikou. Vašim primárním cílem bude budování obchodních vztahů u stávajících zákazníků.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Převzetí velmi dobře fungujícího portfolia zákazníků (velkoobchody v segmentu elektro) s cílem dalšího budování obchodní vztahů s klíčovými velkoobchodními zákazníky v regionu ČR
  • Komplexní nabídka, servis a realizace prodeje zboží svěřeným zákazníkům
  • Návrhy a implementace prodejních akcí u zákazníků ve spolupráci s marketingovým oddělením
  • Zajištění pravidelného kontaktu se zákazníky (osobně, telefonicky, e-mailem)
  • Analýza zákazníků z pohledu realizovaných odběrů, šíře odebíraného sortimentu apod.
  • Získávání veškerých informací o situaci na trhu s elektroprodukty včetně přehledu o průmyslových, stavebních a jiných zakázkách, dodávání produktů do těchto zakázek přes velkoobchodní partnery
  • Vedení administrativy a aktualizace dat u svěřených zákazníků

PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA:
  • Obchodní myšlení, vysoké pracovní nasazení a tah na branku
  • Prokazatelně úspěšné obchodní zkušenosti na pozici manažera pro klíčové zákazníky či obchodního zástupce (min. 2 roky) a chuť na této pozici dlouhodobě pracovat
  • SŠ, VOŠ, VŠ  (elektro obor výhodou)
  • Orientace na velkoobchodním trhu v segmentu elektro výhodou
  • Schopnost samostatně absolvovat obchodní jednání s významnými zákazníky
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič)
  • Chuť cestovat v rámci ČR
  • Bydliště v lokalitě Hradec Králové a okolí výhodou, ne podmínkou

NABÍZÍME:
  • Práci v zaměstnaneckém poměru s vysokou mírou samostatnosti
  • Zázemí stabilní společnosti s jedinečným postavením na trhu a dlouholetou tradicí.
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení s bonusovou složkou mzdy
  • Již vybudovanou síť silných zákazníků v regionu ČR
  • Možnost osobního i profesního rozvoje v rámci obchodní firmy s mezinárodním přesahem
  • Služební automobil s možností soukromého využití
  • Notebook, mobilní telefon
  • 25 dnů dovolené a další zaměstnanecké benefity

Termín nástupu: dle dohody

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a přihlaste se formou zaslání strukturovaného životopisu na  e-mail: gramblicka@emos.cz, tel: 581 261 128, 606 639 779 (kontaktní osoba -  Michal Gramblička).

0 produkty k porovnání Porovnat produkty