Manažer pro klíčové zákazníky pro moderní trh (řetězce)

Značka EMOS existuje na evropském trhu od roku 1991. Jsme moderní, ryze česká obchodní firma, která vyrostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami ve Slovenské republice, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku.  Nabízíme širokou škálu elektro zboží, určenou jak pro běžné uživatele, tak pro náročné profesionály. Společnými prvky všech produktů EMOS jsou funkčnost, spolehlivost a vysoká úroveň kvality. EMOS je rovněž exkluzivním distributorem značky GP Batteries na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu.

Nabízíme zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu. Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.
Firma EMOS spol. s r.o., lídr v oblasti elektro příslušenství a osvětlení, hledá nové kolegu/kolegyni na pozici:

Manažer pro klíčové zákazníky pro moderní trh
(řetězce)

Hledáme zkušeného obchodníka se znalostí angličtiny, který by rád rozvíjel obchodní aktivity nejen v České republice, ale i s přesahem na vybrané zahraniční partnery (mezinárodní obchodní řetězce a sítě).

NABÍZÍME:
  • Práci v zaměstnaneckém poměru s vysokou mírou samostatnosti
  • Velmi atraktivní produktové portfolio žádané obchodními partnery
  • Vybudované zákaznické portfolio s potenciálem růstu
  • Podíl na tvorbě obchodní strategie i tvorbě produktu
  • Vynikající zázemí silné ryze české obchodní společnosti
  • Možnost osobního i profesního rozvoje v rámci obchodní firmy s mezinárodním přesahem
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení s bonusovou složkou
  • 25 dnů dovolené a další zaměstnanecké benefity

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Převzetí velmi dobře fungujícího portfolia zákazníků na poli moderního trhu
  • Návrhy a implementace prodejních akcí u zákazníků ve spolupráci s marketingovým oddělením
  • Zajištění pravidelného kontaktu se zákazníky zejména na centrálách řetězců (osobně, telefonicky, e-mailem)
  • Analýza zákazníků z pohledu realizovaných odběrů, šíře odebíraného sortimentu apod.
  • Vedení administrativy a aktualizace dat u svěřených zákazníků

OČEKÁVANÉ DOVEDNOSTI:
  • Obchodní myšlení, vysoké pracovní nasazení a tah na branku
  • Prokazatelně úspěšné obchodní zkušenosti na pozici manažera pro klíčové zákazníky či obchodního zástupce (min. 4 roky)
  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na úrovní B2 a vyšší
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič)
  • Chuť cestovat v rámci ČR

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: PŘEROV

Termín nástupu: dle dohody

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a přihlaste se formou zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: gramblicka@emos.cz, tel: 581 261 128, 606 639 779. Kontaktní osoba: Mgr. Michal Gramblička. www.emos.cz

0 produkty k porovnání Porovnat produkty