MS Dynamics NAV Developer

Holding EMOS, jehož součástí jsou společnosti EMOS spol. s r.o., EMOS Property, EMOS SK, EMOS PL, EMOS HU a EMOS SI, patří mezi největší obchodní firmy v oboru elektro v rámci střední Evropy. Skupina EMOS se zabývá především prodejem spotřebního elektro zboží a materiálu a poskytováním služeb v oblasti montáží a servisu.

Společnost EMOS je exkluzivním distributorem značek GP Batteries a vlastní značky EMOS.

EMOS nabízí zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu. Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postrojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.

V současné době hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na otevřenou pozici:

EMOS spol. s r.o. v Přerově hledá kolegu na pozici MS Dynamics NAV Developer, aby se podílel na vývoji ERP řešení MS Dynamics NAV pro potřeby uskupení společností EMOS. Staňte se součástí týmu ve špičkovém oddělení naší společnosti a podílejte se na vytvoření robustního a vysoce funkčního ERP systému.

Tato nabídka ve formátu PDF ke stažení zde: MS Dynamics NAV Developer.PDF

NÁPLŇ PRÁCE
  • Programování nových funkcí systémů
  • Microsoft Dynamics NAV
  • Rozšíření ERP o nové moduly a s tím spojená analýza náročnosti, proveditelnosti a zpracování technické dokumentace
  • Rozšíření stávajícího a stále rostoucího týmu vývoje ERP
  • Komunikace s kolegy na centrále v Přerově a v zahraničních pobočkách na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku

OČEKÁVÁME TYTO ZKUŠENOSTI A ZNALOSTI
  • Znalosti MS Dynamics NAV a základních podnikových procesů
  • Vítaná zkušenost s C#, .NET, WPF, MS Visual Studio
  • Vítaná znalost logistických a skladových procesů

DÁLE PŘEDPOKLÁDÁME
  • Analytické schopnosti
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Schopnost samostatné práce
  • Bezproblémové mezilidské vztahy

NABÍZÍME
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Nástupní bonus až do výše měsíční mzdy
  • Příležitost k profesnímu růstu
  • Odborné a jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Částečná práce na home-office
  • Příspěvek na stravování
  • Notebook, mobil

Máme Vaši pozornost?
Neváhejte a zašlete nám svůj životopis na e-mail: gramblicka@emos.cz.
Tel: 581 261 128, 606 639 779. Kontaktní osoba: Mgr. Michal Gramblička

0 produkty k porovnání Porovnat produkty