Nákupčí elektropříslušenství

Jsme firma EMOS spol. s r.o. se sídlem v Přerově. Jsme moderní, ryze česká obchodní firma, která dorostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami ve Slovenské republice, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Prostřednictvím svých produktů v oblasti elektro jsme se postupně dostali do každé domácnosti. Obchodujeme napříč Evropou, i ve významných nadnárodních řetězcích.

Nabízíme zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu.  Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.

V současnosti hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na otevřenou pozici:

Domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti s obchodním jednáním se zahraničními partnery? Baví Vás elektro? Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu produktového managementu v oblasti elektropříslušenství.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Odpovědnost za optimální stav zásob u svěřeného okruhu produktů (analýzy vývoje prodeje, objednávání zboží…)
  • Odpovědnost za OTD (on time delivery) svěřených produktů
  • Vedení obchodní komunikace se svěřeným okruhem dodavatelů v JV Asii (Čína, Hongkong)
  • Pravidelné hodnocení dodavatelů
  • Komplexní odpovědnost za vedení nákupních obchodních případů a za správu související dokumentace
  • Řešení reklamací vůči dodavatelům
  • Spolupráce s produktovým týmem na tvorbě návrhů na zavedení /realizaci nového zboží

POŽADUJEME:
  • SŠ, popř. VŠ (ekonomický, popř. elektro obor výhodou)
  • Praxe na pozici nákupčí/produktový specialista nebo obdobné pozici výhodou
  • Velmi vítaná je znalost problematiky elektropříslušenství či baterií
  • AJ slovem i písmem nutná (zkušenost s obchodním jednáním v AJ)
  • Schopnost vést telefonické jednání s dodavateli v angličtině
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič)
  • Komunikativní dovednosti na vysoké úrovní
  • Pečlivost a odpovědnost za výsledky práce
  • Samostatnost
  • Orientace na zákazníka

NABÍZÍME:
  • Zázemí stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Zajímavou práci v rychle se rozvíjejícím segmentu elektropříslušenství
  • Každodenní využití AJ při komunikaci se zahraničními obchodními partnery
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Motivující a dynamické pracovní prostředí
  • 25 dnů dovolené
  • Další zaměstnanecké benefity (stravenky, firemní akce…)
  • Nástup – dle dohody

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a přihlaste se formou zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: gramblicka@emos.cz, tel: 581 261 128, 606 639 779. Kontaktní osoba: Mgr. Michal Gramblička.

0 produkty k porovnání Porovnat produkty