Obchodní zástupce (Vyškov, Rousínov, Slavkov, Brno-venkov, Kuřim)

Značka EMOS existuje na evropském trhu od roku 1991. Jsme moderní, ryze česká obchodní firma, která vyrostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami ve Slovenské republice, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku.  Nabízíme širokou škálu elektro zboží, určenou jak pro běžné uživatele, tak pro náročné profesionály. Společnými prvky všech produktů EMOS jsou funkčnost, spolehlivost a vysoká úroveň kvality. EMOS je rovněž exkluzivním distributorem značky GP Batteries na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu.

Nabízíme zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu. Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.

V současnosti hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na otevřenou pozici:

Obchodní zástupce (Vyškov, Rousínov, Slavkov, Brno-venkov, Kuřim).

Baví Vás obchod?  Umíte jednat s lidmi? Nebojíte se vyhledávání a oslovování nových obchodních partnerů na poli B2B segmentu? EMOS spol. s r.o., dlouholetý lídr na trhu v oboru elektro příslušenství, hledá posilu do týmu obchodních zástupců v regionu Moravy.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Komplexní nabídka a realizace prodeje zboží současným a novým zákazníkům ve svěřeném regionu s důrazem na vyhledávání nových obchodních partnerů (B2B)
  • Získávání nových zákazníků
  • Pravidelný kontakt se zákazníkem
  • Zajištění správného vystrojení plánogramů u zákazníků ve svěřeném regionu
  • Analýza zákazníků z pohledu realizovaných odběrů, šíře odebíraného sortimentu apod.
  • Získávání veškerých informací o situaci na trhu se elektroprodukty
  • Vedení administrativy a aktualizace dat u svěřených zákazníků
  • Spolupráce při marketingových akcích

PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA:
  • Obchodní myšlení, vysoké pracovní nasazení a tah na branku
  • Prokazatelně úspěšné zkušenosti na pozici obchodního zástupce (min. 2 roky) a chuť na této pozici dlouhodobě pracovat
  • SŠ,VOŠ, VŠ  (elektro obor výhodou)
  • Orientace na maloobchodním trhu v regionu
  • Schopnost samostatně absolvovat obchodní jednání
  • Proaktivní přístup ve vyhledávání nových obchodních partnerů
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. „B“ (aktivní řidič)
  • Chuť cestovat v rámci svěřeného regionu
  • Odpovědnost za výsledky práce
  • Bydliště v uvedené lokalitě: Vyškov, Rousínov, Slavkov, Brno – venkov, Kuřim atd.

NABÍZÍME:
  • Práci v zaměstnaneckém poměru s vysokou mírou samostatnosti
  • Zázemí stabilní společnosti s jedinečným postavením na trhu a dlouholetou tradicí.
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení vázané na výkon (fixní mzda + bonusy z prodeje)
  • Možnost osobního i profesního rozvoje
  • Služební automobil i pro soukromé využití
  • Notebook, mobilní telefon

Termín nástupu: dle dohody

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a přihlaste se formou zaslání strukturovaného životopisu včetně vybraného termínu na  e-mail: gramblicka@emos.cz, tel: 581 261 128, 606 639 779.

0 produkty k porovnání Porovnat produkty