Referent zahraničního obchodu

Domluvíte se anglicky tak, že zvládnete obchodní jednání v této řeči? Máte pozitivní vztah k obchodu a rozumíte tomu, co znamená prozákaznický přístup? Hledáme posilu do týmu zahraničního obchodu.

Náplň práce a klíčové odpovědnosti:
  • Poskytování podpory obchodníkům v terénu ve vybraných zemích Evropy (zajištění podpory a přenosu informací mezi obchodníky v dané zemi a centrálou společnosti v ČR)
  • Soustavné a pravidelné kontakty se zákazníkem (telefon, e-mail, osobní kontakt), tvorba obchodních nabídek a zpracování objednávek
  • Analýza obchodního potenciálu na svěřených trzích
  • Odpovědnost za agendu pohledávek (sledování pohledávek po splatnosti a jejich vymáhání)
  • Tvorba cenových nabídek (úpravy cen, akční slevy, koordinace cenové politiky)
  • Správa informací o zákaznících v informačním systému
  • Vedení přehledu o cenách a obchodních aktivitách konkurenčních firem v jednotlivých zemích

Očekáváme tyto dovednosti a zkušenosti:
  • VŠ, SŠ vzdělání
  • Praxe v administrativní nebo obdobné pozici u obchodní firmy vítaná, ale není podmínkou
  • Aktivní pokročilá znalost anglického jazyka (schopnost vést samostatně obchodní jednání v AJ)
  • Znalost dalšího cizího jazyka (němčina, ruština) značnou výhodou
  • Velmi dobrá znalost PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B s aktivní praxí
  • Ochota cestovat (obchodní cesty k zákazníkům ve svěřených zemích)
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně, konstruktivně hledat řešení

Nabízíme:
  • Zázemí stabilní a rostoucí společnosti s celoevropskou působností a výjimečným postavení na trhu
  • Náročnou, ale zajímavou práci se zahraničními zákazníky s vysokou mírou samostatnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Možnost osobního i profesního růstu, vedení zkušenými profesionály v oboru
  • Další zaměstnanecké benefity (stravenky, slevy na zboží, firemní akce a další)
  • Nástup duben 2020

Kontakt: Mgr. Michal Gramblička, gramblicka@emos.cz, tel: 581 261 128, 606 639 779

0 produkty k porovnání Porovnat produkty