Skladník - manipulant

Náplň práce:
  • Ukládání zboží na určená místa v regálovém systému provozního skladu
  • Vychystávání zboží pro výdej (na základě vyskladňovacího příkazu)
  • Tvorba paletových jednotek, popř. ucelených balíků pro expedici
  • Přemísťování zboží v rámci skladu
  • Předávání vychystaného zboží na výstupní kontrolu
  • Kontrola zboží, jeho příprava k expedici a skládání exportních kartonů na palety

Požadavky na kandidáty:
  • Manuální zručnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Aktivní přístup k práci
  • Přesnost a bezchybnost při plnění úkolů
  • Pečlivost a důslednost
  • Základní znalost práce na PC
  • Časová flexibilita
  • Trestní bezúhonnost

Velmi dobrá fyzická zdatnost (s ohledem na charakter práce jde o činnost vhodnou pro muže – práce s břemeny)

Nabízíme:
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • Práci v technologicky moderně vybaveném logistickém centru
  • Čisté pracovní prostředí