Technik – mechanik elektronických zařízení

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Provádění montážních a servisních prací (výroba a repase aku packů, prodlužovacích přívodů…)
  • Zajištění objednávek, přijmu a výdeje materiálu na základě nákupního požadavku
  • Provádění základních elektroinstalačních činností (slaboproud)
  • Vyřizování reklamací

POŽADUJEME:
  • SŠ vzdělání v oboru elektro podmínkou
  • Praxe v oboru výhodou
  • Vyhl. 50 / 1978 Sb. výhodou
  • Základní uživatelská znalost práce na PC
  • Orientace na zákazníka
  • Manuální zručnost
  • Přesnost, pečlivost

NABÍZÍME:
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • Stabilní zaměstnání s pevnou pracovní dobou
  • Možnost zvýšení specializace v elektro oboru
  • 25 dnů dovolené
  • Další zaměstnanecké benefity (firemní akce, stravenky apod.)
  • Termín nástupu: duben/květen 2019

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a přihlaste se formou zaslání strukturovaného životopisu na  e-mail: gramblicka@emos.cz, tel: 581 261 128, 606 639 779 (kontaktní osoba -  Michal Gramblička).

0 produkty k porovnání Porovnat produkty