Technik pro telekomunikační a datové systémy

Hledáme nového kolegu do týmu za účelem provádění výstavby a servisu telekomunikačních systémů a počítačových sítí

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Zajišťuje obchodně technický servis zákazníkům
  • Provádí servisní a montážní práce u zákazníků
  • Podílí se na výběru dodavatelů technologie telekomunikačních systémů a počítačových sítí
  • Poskytuje zákazníkům nezbytnou technickou podporu
  • Sleduje vývoj produktů a trendů v oblasti telekomunikačních a datových systémů

POŽADUJEME:
  • Elektrotechnické vzdělání SŠ nebo VŠ v oblasti telekomunikací
  • Praxe není podmínkou,  pozice vhodná i pro absolventy
  • Vyhláška č.50, § 6
  • Znalost problematiky datových sítí a telefonních ústředen velkou výhodou
  • Uživatelská znalost PC /MS Office/
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost, schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi
  • Vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
  • Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • Orientaci na zákazníka

NABÍZÍME:
  • Zázemí ryze české stabilní a silné společnosti s mezinárodní působností, dlouholetou tradicí a ojedinělým postavením na trhu
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Zaměstnanecké benefity (firemní akce, 25 dní dovolené, stravenky atd.)
  • Místo výkonu práce – Přerov
  • Termín nástupu: dle dohody

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a přihlaste se formou zaslání strukturovaného životopisu na e-mail: gramblicka@emos.cz, tel: 581 261 128, 606 639 779. Kontaktní osoba: Mgr. Michal Gramblička.

0 produkty k porovnání Porovnat produkty