Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Baterie a akumulátory Nabíjecí baterie Nabíjecí baterie GP ReCyko 2100 AA (HR6), 2 ks

Nabíjecí baterie GP ReCyko 2100 AA (HR6), 2 ks

Objednací číslo: B25212
1x
zobrazit hodnocení
5
1
Doprava zdarma
pro všechny druhy přepravy
Vyberte variantu
kapacita
prodejní obal
Skladem
30. 7. 2024 u Vás
199
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Dobíjecí baterie nové generace

Objevte novou řadu nabíjecích baterií Recyko, která vás ohromí svými výjimečnými vlastnostmi. S dlouhým životním cyklem a zaručenou životností 6 let nebo až 500 nabití vám poskytuje spolehlivou energii po velmi dlouhou dobu. S těmito bateriemi šetříte nejen peníze, ale také přírodu! Používáním těchto baterií nahradíte spotřebu až tisíce jednorázových baterií. Nezáleží na tom, v jakých extrémních podmínkách se ocitnete, tyto baterie pracují od teplot -20 °C až do +50 °C. A co je neuvěřitelné, je jejich nízká míra samovybíjení, která uchovává až 80 % energie. To znamená, že vám vydrží déle nabité a vy tak budete mít vždy dostatek energie pro svá každodenní zařízení. 

 

Zaručená životnost a výkon

 Řada nabíjecích baterií Recyko vám přináší výjimečné vlastnosti, které vás ohromí. S dlouhým životním cyklem a zaručenou životností 6 let nebo 500 nabití vám poskytne spolehlivou energii po extrémně dlouhou dobu. Tyto baterie jsou navrženy tak, aby vám přinesly dlouhotrvající výkon a nezklamaly vás v žádném smyslu. S jejich nadstandardní životností se nemusíte starat o častou výměnu baterií. Využijte je pro širokou škálu zařízení a užívejte si bezstarostného používání bez obav o výdrž energie. Nová řada baterií GP Recyko nabízí širokou škálu všech velikostí, včetně AA, AAA, C, D a 9 V, takže jsou vhodné pro všechny druhy elektronických přístrojů, které potřebují baterie.

 

Dlouhodobá investice do úspor

Nabíjecí baterie nabízí nejen skvělý výkon, ale také významnou úsporu peněz. Nahrazují až tisíce jednorázových baterií, což znamená, že už se nemusíte neustále starat o jejich nákup a následný odpad. S touto inovativní volbou ušetříte nejen prostředky, ale také přispějete k ochraně životního prostředí. Investice do těchto nabíjecích baterií je dlouhodobě výhodná a poskytne vám spolehlivý zdroj energie bez nutnosti častého nákupu nových baterií. 

 

Okamžitý přístup k energii

 Myslíme na váš drahocenný čas, a proto vám dodáme Recyko baterie rovnou připraveny k okamžitému použití. S přednabitím již z výroby si můžete být jisti, že tyto baterie vám dodají potřebnou energii ihned po jejich vybalení. Nemusíte se zdržovat nabíjením a následným čekáním, můžete je ihned použít ve svých zařízeních a využívat jejich výkonnost na maximum. Nabíjecí baterie řady Recyko vám poskytují okamžitý přístup k energii, ať už jste kdekoli a potřebujete spolehlivé a rychlé napájení. 

 

 

Pro všechny klimatické podmínky

Bez ohledu na to, zda jste v mrazivých -20 °C nebo v horkých +50 °C, tyto baterie jsou navrženy tak, aby pracovaly spolehlivě a poskytovaly potřebnou energii vždy a všude! Díky svému širokému teplotnímu rozsahu jsou ideální volbou pro outdoorové aktivity, náročné pracovní podmínky nebo pro použití v extrémních klimatických podmínkách. Nezáleží na tom, kam vás vaše cesta zavede, na tyto nabíjecí baterie a jejich schopnost poskytovat spolehlivý výkon bez ohledu na teplotu okolí můžete vždy se spolehnout. 

 

Zvláštní pozornost ochraně naší planety

 Společnost GP se nezaměřuje pouze na výrobu špičkových výrobků, ale aktivně hledá způsoby, jak snížit ekologický dopad svých produktů a jejich obalů. Jejich inovativní řada dobíjecích baterií a nabíječek s názvem Recyko je příkladem této snahy. Tyto produkty jsou baleny v papírových obalech, které neobsahují žádné plasty. Tím podporují používání recyklovaných materiálů a snižují množství odpadu. S těmito obaly šetrnými k naší planetě můžete být součástí pozitivní změny i vy! Přispějte ke snižování ekologické zátěže.

 

Parametry

Parametry

Značka GP
Objednací číslo B25212
Produktové číslo 1032222211
EAN 4891199212581
velikost baterie AA
chemické složení NiMH
kategorie/řada ReCyko
možnost nabíjení ano
kapacita 2 100 mAh
napětí 1,2 V
typ HR6 (tužka, AA)
provozní teplota -20 °C až +50 °C
počet nabíjecích cyklů více než 500
hmotnost 27 g
max. skladovatelnost neuvádí se
značka GP
rozměr 14,5 × 50,5 mm
prodejní obal 2 ks, papírová krabička
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu (100%)
1 hodnocení

  • 100%
    Jaroslava
    Objednáno 12. 6. 2024
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.