Úvod Prodlužovací přívody a rozbočovací zásuvky Navijáky (bubny) a zahradní prodlužky
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

Navijáky (bubny) a zahradní prodlužky

Vaše filtry
Max. zatížení navinutého:
Zrušit všechny filtry
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité

Prodlužka na bubnu a prodlužovací kabel | Doprava vždy zdarma

Navijáky prodlužovacích kabelů (bubny) slouží k prodloužení jednofázové napájecí sítě. V našem sortimentu najdete prodlužovací kabel s izolací PVC nebo gumovou izolací, která se více hodí pro venkovní použití. Bubny se liší také podle počtu zásuvek. Prodlužovací přívod s jednou zásuvkou, tzv. spojka je pro dílnu, stavbu i zahradu levnější alternativou než např. čtyřzásuvkový prodlužovací přívod na bubnu, nezapojíte do ní však tolik nářadí.

Navijáky (bubny), které mají prodlužovací kabel s gumovou izolací, jsou odolné proti stříkající vodě, mají vyšší izolační schopnost a jsou více mechanicky odolné. Kabel s gumovou izolací odolává extrémním teplotám v rozsahu -20 až + 60° C a má tepelnou pojistku. Tyto navijáky jsou vhodné zejména do dílen, garáží nebo pro venkovní použití např. na zahradu. Navijáky (bubny), které mají prodlužovací kabel s PVC izolací, jsou méně mechanicky odolné oproti gumové izolaci a mají nižší rozsah provozních teplot + 5 až + 60° C (při používání v nižších teplotách prodlužovací kabel rozpraská). Tyto navijáky mají reflexní barvu, prodlužovací kabel má také reflexní barvu a tepelnou pojistku.

Mezi zákazníky začínají být stále oblíbenější bubny s pevným středem. Při manipulaci s nimi nedochází k zamotávání kabelů připojených spotřebičů. K zamotání kabelů nedochází díky tomu, že buben má nehybný tzv. pevný střed, který se odmotáváním kabelu z navijáku netočí, ale je statický.

Vybrat si můžete také z různých barev, běžný je černý prodlužovací kabel, pro některé práce může být vhodná výrazná oranžová nebo červená barva.