V Ocenění českých lídrů jsme získali 2. místo v Olomouckém kraj / 26.6. 2017

Je nám ctí být součástí skupiny ryze českých podnikatelů, kteří podnikají transparentně a jsou hybateli české ekonomiky. Je nám ctí být hrdými Čechy.

Za projektem „Ocenění českých lídrů“ stála myšlenka vyzdvihnout snažení a úspěchy velkých firem, které jsou v ryze českých rukách a vytvořit pro ně prostor, v němž se mohou podělit o své zkušenosti získané v cestě za svým cílem. Společnost musela splňovat pravidlo 100% českého vlastnictví majitelů, pravidlo ročního obratu od 200 milionů korun a minimálně 50 zaměstnanců. Odborná porota hodnotila v rámci soutěže nejen ekonomické ukazatele jednotlivých firem, ale také ostatní kritéria, mezi která patří např. etika a transparentnost podnikání, schopnost inovace a podnikatelský příběh.
 
Stanovená kritéria splnilo 1 306 firem a porota ocenila ty nejlepší ze všech 14 krajů. Společnost Emos spol. s r.o. získala 2. místo v Olomouckém kraji a zařadila se tak mezi české lídry, kteří ovlivňují ekonomickou a sociální prosperitu naší země a spojuje je společná myšlenka „Budujeme hrdé Česko“.
 
Odborným garantem soutěže byla společnosti CRIF – Czech Credit Bureau. Kdo je hrdý Čech? „Ten, kdo si uvědomuje, že jeho podnikání ovlivňuje širší systém kolem něj. A podniká tak, aby to bylo dobré pro něj, jeho firmu a všechny, kterých se to týká.“ Zdroj: www.oceneniceskychlidru.cz.

budujeme-hrde-cesko-homepage.jpg

 
0 produkty k porovnání Porovnat produkty