Čemu rozumíme

webbanner12.jpg


Čemu rozumíme

 
Naší hlavní obchodní strategií na evropském trhu je budování vlastní značky EMOS, pod kterou nabízíme více jak 2 300 produktů, a distribuce produktů některých jiných výrobců včetně značky GP, které jsme výhradní distributor.
 
Pod značkou EMOS vyvíjíme a distribuujeme elektro zboží různého charakteru. Od žárovek, svítilen, prodlužovacích kabelů, meteostanic a zvonků, až po monitorovací techniku a vysokofrekvenční techniku v podobě antén a jejich příslušenství. Pro vybrané skupiny produktů využíváme i svou další obchodní značku, a to Raver, se kterou obchodujeme především na území Polska.


 


GP Batteries

 
Od roku 1993 jsme se stali exkluzivním distributorem značky GP Batteries, kterou nabízíme na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu. Nabídku produktů společnosti GP tvoří vedle baterií i záložní zdroje pro mobilní telefony a tablety GP Powerbank.Od založení společnosti Gold Peak Group v HongKongu uplynulo již více než 50 let a postupně se vyvinula v globálního dodavatele baterií, který jich ročně vyprodukuje více než 4 miliardy kusů. Jejich inovativní produkty jim umožnily stát se lídrem na poli a nepřetržitě udržovat celé odvětví v chodu. Současně jsou jedním z 5 největších výrobců baterií na světě.
 

Náš sortiment
POWERBANK_176x150.jpg0 produkty k porovnání Porovnat produkty