Kdo jsme 

ENERGIE MĚNÍCÍ OBYČEJNÝ SVĚT

Chceme měnit obyčejný svět běžných lidí a dělat ho jednodušším.

 
Příběh čistě české společnosti EMOS se začal odvíjet v roce 1991 v Přerově. V průběhu let se z ní stala moderní obchodní firma, která dorostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami. Prostřednictvím svých produktů se postupně dostala do každé domácnosti. Schválně, podívejte se kolem sebe, kolik máte doma produktů značky EMOS. Každý den nastoupí cestu k zákazníkům stovky produktů, které se v dnešní době považují za samozřejmost, ale bez kterých si řadu běžných činností už nedovedeme ani představit. Děláme život jednodušším.
 


Koncern EMOS

V roce 2017 došlo k vytvoření holdingu  EMOS.  Mateřskou společností je EMOS CZ Group a.s., která vlastní 100% podíly ve společnostech  EMOS spol. s r.o., EMOS property, EMOS SK, EMOS PL, EMOS HU a EMOS SI. Vznik holdingu umožňuje efektivnější řízení obchodní politiky napříč uskupením, centralizaci logistických procesů, využívaní synergie jednotného, centrálního nákupu a dovoluje těžit z kapitálové a ekonomické síly skupiny EMOS.
 

 

Informace o koncernu

 
Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením paragrafu 79 odstavec 3 zákona č. 90/2012 SB., o obchodních korporacích, v platném znění. Společnost EMOS CZ group a.s. tvoří koncern s následujícími společnostmi podrobenými jejímu jednotnému řízení:
 

 

 

 

Obsluhujeme 23 zemí a 412 milionů obyvatel

 
Sídlem koncernu je Česká republika.  Za účelem zkvalitnění obchodních vztahů a zlepšení dostupnosti zboží obchodním partnerům, vznikly postupně společnosti ve Slovenské republice, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Cílem dalších exportních dodávek jsou dvě desítky zemí, převážně střední a východní Evropy. Obchodujeme napříč Evropou, i ve významných nadnárodních řetězcích.
Obchodní servis

Svým partnerům poskytujeme servis prostřednictvím zkušeného týmu obchodních zástupců. Ti jsou vybaveni nejmodernějšími technologiemi, díky kterým mohou objednávky provést online přímo u zákazníků dle jejich aktuálních potřeb. Celkově 89 obchodních zástupců skupiny EMOS navštíví v průměru 650 zákazníků denně. Z uzavřených objednávek činí stále významnější podíl objednávky elektronickou cestou.

 EMOS v toku času

Od založení v roce 1991 naše společnost udělala řadu postupných kroků a prošla cíleným vývojem. Tento vývoj byl završen zatím posledním významným krokem a tím bylo založení koncernu EMOS CZ group a.s. v roce 2017.

webbanner5B.jpg


0 produkty k porovnání Porovnat produkty