Na co jsme hrdí

Certifikáty

 
Důvěřujte partnerovi, se kterým obchodujete. O spolehlivosti naší společnosti svědčí certifikáty, které zaručují nejen kvalitu prodávaného zboží, ale i pohodlnost a spolehlivost v oblasti poskytování služeb.
 

 


Ocenění

 
Máme rádi, když za nás hovoří výsledky. Hrdí jsme především, když nás někdo patřičně ocení. Právě ocenění vypovídají o spolehlivosti a dávají nám sílu pracovat lépe a neustále se zlepšovat.
 
 

budujeme-hrde-cesko-homepage.jpgOcenění českých lídrů

Společnost Emos spol. s r.o. v projektu Ocenění českých lídrů získala 2. místo v Olomouckém kraji a zařadila se tak mezi české lídry, jež spojuje společná myšlenka „Budujeme hrdé Česko“. Odborná porota soutěže, jejímž odborným garantem byla společnost CRIF – Czech Credit Bureau, hodnotila nejen ekonomické ukazatele, ale také např. etiku a transparentnost podnikání, schopnost inovace a podnikatelský příběh.Ocenění TOP EXPO za nejlepší výstavní expozici

Společnost EMOS spol. s r.o. převzala 20. 11. 2013 ocenění TOP EXPO za nejlepší expozici na veletrhu FOR ELECTRON 2013.


 

1433010050_02-P2306.jpgProdukty GP testovali záchranáři

Vybrané produkty GP uspěly v náročných testech na mezinárodním cvičení RESCUE PATROL 2016, v rámci kterého spolupracovalo 150 záchranářů z České republiky, Slovenska a Německa. Otestované produkty získaly označení „Testováno záchranáři“.

 GP Baterie jsou nejprodávanějšími nabíjecími bateriemi v České republice i na Slovensku

Podle průzkumu nezávislou společností AC Nielsen je značka GP Batteries za rok 2012 - 2013 nejprodávanější na trhu nabíjecích baterií v České republice i na Slovensku.Baterie GP tak potvrdily svou pozici z předchozích let. 
 

GP ReCyko+: Vítěz testu kvality v nabíjecích bateriích

Baterie GP ReCyko+ s označením GP ReCyko+ 210AAHCB se zúčastnili testu 16 nabíjecích tužkových NiMh baterií s vysokou kapacitou a byla vyhodnocena VELMI DOBŘE s bodovým ohodnocením 0,9. Výsledek testu byl zveřejněn v časopise dTest č. 12/2010 a baterie mají právo být označeny značkou kvality dTest.

 

 

 
 

Navigace Garmin doporučují baterie GP ReCyko+

Na základě dlouhodobého testování, zkušeností a pozitivního ohlasu od uživatelů, vyhodnotily navigace Garmin nabíjecí baterie GP ReCyko+ jako nejlepší volbu pro napájení svých produktů. Navigace Garmin tedy doporučují baterie GP ReCyko+ jako ideální zdroj energie zejména na cestách, kde jsou na vynikající výkon zařízení kladeny ty největší nároky.
 
 
 
overeno-heureka-120-(1).jpg


Náš e-shop EMOS má prestižní certifikát Ověřeno zákazníky

Certifikát Ověřeno zákazníky informuje zákazníky o kvalitách daného internetového obchodu. V rámci dotazníku spokojenosti se hodnotí např. dodací lhůta, komunikace s obchodem, přehlednost obchodu nebo kvalita obchodu. Každý zákazník může zdůraznit klady a zápory daného obchodu. Přejít do eshopu ->
0 produkty k porovnání Porovnat produkty