Telefonní pobočkové ústředny


2N NetStar

2N NetStar je komunikační systém využívající všechna dostupná rozhranní pro přenos hlasu. Díky jeho konstrukci a navržení softwarových aplikací je možno jej použít hned v několika scénářích od klasické telefonní ústředny až po GSM/UMTS bránu

 

2N Omega Lite

2N Omega Lite představuje vysoce kvalitní, moderní pobočkovou telefonní ústřednu, která přináší značné úspory nákladů za volání a zároveň vysoký komfort telefonních služeb a je tak ideálním nástrojem i internetové komunikace.

 

2N Omega 48

2N Omega 48 představuje vysoce kvalitní, moderní pobočkovou telefonní ústřednu, která přináší značné úspory nákladů za volání a zároveň vysoký komfort telefonních služeb a je tak ideálním nástrojem i internetové komunikace.

 

Alcatel OmniPCX Office je kompaktní zařízení pro e-komunikaci, které zahrnuje hlasové ale i datové a   internetové funkce. Prokázané zkušenosti společnosti Alcatel-Lucent v oblasti telefonních služeb zaručují, že ať už budete potřebovat digitální, analogové, DECT, nebo VoIP řešení, počítačovou telefonii nebo automatické hlasové služby, vždy dostanete nejmodernější řešení s modulární architekturou, které se v každém okamžiku přizpůsobí Vašim požadavkům.

                             

Systém Maximální kapacity
Rack1/Rack2/Rack3 3 sloty/6 slotů/9 slotů
Jakákoliv kombinace, max.3 racky max.27 slotů
Maximální počet uživatelů 236
Digitální telefony 236
Analogové telefony 196
IP Telefony Alcatel 200
DECT Telefony 120
SIP/H323 klienti 150
Maximální počet trunků (st.linek) 120
ISDN 30 9 (max. 120 hlas. kanálů)
ISDN 2 12 (max. 120 hlas. kanálů)
Analogové linky 72
IP trunky 96
0 produkty k porovnání Porovnat produkty