Výstavba a servis optických sítí

Ve světě telekomunikační techniky se stále více pro přenos dat využívají optické sítě. Chcete-li dosahovat vysokých přenosových rychlostí a přitom disponovat dostatečnou kapacitou nejen pro současnost, ale i pro budoucnost, využijte přenosu pomocí optického vlákna. Ceny optických kabelů neustále klesají a v mnoha případech je výhodnější než klasický metalický kabel. Dobře vybudované komunikační trasy a infrastruktura znamenají obrovské výhody do budoucnosti.

Optická kabeláž je optimální pro propojení např. počítačových sítí, telefonních ústředen, kabelové televize, zabezpečovacích a kamerových systémů. Optická vlákna mají vysokou životnost a jsou nenáchylná k okolnímu elektromagnetickému rušení (atmosférické, průmyslové rušení apod.). Cílem je splnit jak dnešní, tak také budoucí požadavky na šířku pásma, provozní spolehlivost a elektromagnetickou kompatibilitu.

Technici společnosti EMOS spol. s r.o. mají velké praktické zkušenosti, které získaly hlavně při výstavbě kompletní metropolitní sítě v Přerově. Mimo know-how, disponujeme také špičkovým vybavením a technologickým zázemím pro instalaci, spojování a především diagnostiku optických vláken

Na základě našich mnohaletých zkušeností s výstavbou a servisem optických sítí a FTTx sítí jsme schopni nabídnout jakékoliv technické řešení dle stanovených požadavků zákazníka.

Provádíme návrh a realizaci těchto sítí včetně dodávky zařízení a pokládku optických kabelů.

Servis :

  • Nabízíme svařování SM i MM optických kabelů
  • Opravy poškozených optických tras
  • Měření optických vláken přímou metodou i metodou OTDR

S vývojem nových technologií v oblasti telekomunikací se snažíme neustále držet krok, a to jak školením pracovníků, tak i nákupem nejmodernějších technologií. V současné době disponujeme i měřicími přístroji od firmy EXFO

0 produkty k porovnání Porovnat produkty