Elektrické zabezpečovací systémy EZS


Slouží zejména k ochraně proti nežádoucímu vniknutí cizích osob do objektu a ochraně majetku. Včasnou signalizací do místa obsluhy eliminují rozsah materiálních a jiných škod. Naše firma se zabývá projekty, návrhem a realizací všech systémů v oblasti elektrické zabezpečovací signalizace.

Základem zabezpečovacích systémů jsou:

  • ústředny bezdrátové, drátové, různá velikost a komfort obsluhy.
  • čidla pohybová PIR, duální PIR + MW, kouřové, teplotní, aj.
  • ovládání klávesnice LCD a LED, karty, tlačítkové ovladače, aj.
  • signalizace různé sirény, GSm brány, signalizace na PCO,
  • doplňkové prvky bezpečnostní fólie, majáky, přídržné magnety, aj.

Naše firma nabízí realizace dle požadavku zákazníka, od zabezpečení jednotlivých místností až po rozsáhlé komplexy hal, budov nebo hotelů. Nejčastěji používáme systémy známých výrobců, např. Paradox, Galaxy, Concept. Součástí nabídky je připojení na PCO a periodické servisní prohlídky. Pro smluvní zákazníky zajišťujeme nepřetržitou 24 – hodinovou servisní službu. Samozřejmostí je předvedení funkčního systému a důkladné proškolení uživatele.

Systémy pro malé objekty

PARADOX Esprit

Zabezpečovací systémy Esprit a jsou nejrozšířenější ústředny pro malé aplikace na trhu v ČR. Jejich výhodou je nízká cena a zkušenosti ověřené dlouhodobým provozem. Ústředny lze programovat jak pomocí klávesnice, tak i dálkově pomocí zdarma dodávaného programu Espload. Velkou předností je, že programování a základní vlastnosti jsou společné pro celou řadu ústředen.

Paradox Spectra

Systém SPECTRA představují řadu ústředen, navazujících na úspěšnou řadu ESPRIT .Jsou vylepšeny řadou dalších prvků. Principiálně kopírují ústředny ESPRIT, proto není přechod ze systému ESPRIT nijak náročný.

Systémy pro malé a střední objekty

GALA XY G2 Snadná instalace & vysoký komfort pro uživatele

Na základě dlouholetých zkušeností v oblasti elektronického zabezpečení, se rozšířila nabídka o nové ústředny EZS GALAXY G2-20 a Galaxy G2-44+ pro malé a částečně i střední komerční instalace. Plně hybridní systém podporuje drátové i bezdrátové detektory. Ústředna je tak vhodná i do objektů, kde kabeláž je první omezující faktor.

Paradox Digiplex 48

Ústředny DIGIPLEX EVO 48 jsou určeny pro střední objekty do maximálního počtu 48 zón a 4 podsystémů. Jde o plně adresovatelný sběrnicový systém, do kterého lze zařadit až 127 sběrnicových modulů (klávesnice, bezdrátová nadstavba, expandery, PGM výstupy, doplňkové zdroje, posilovač sběrnice, hlasová nadstavba) i samostatné sběrnicové detektory BUS.

Systémy pro velké objekty

Paradox Digiplex 192

Nejrozšířenější zabezpečovací systém

Zabezpečovací systémy Paradox Digiplex patří mezi nejpoužívanější alarmy používané pro střední a velké objekty v ČR. S využitím průlomové technologie GuardWall zajišťuje alarm Digiplex ochranu všech objektů. Plně modulární technologie, zajišťuje maximální přizpůsobení konkrétním požadavkům aplikace a možnost inovace. Plná integrace zabezpečovacího a přístupového systému, umožňuje mnoho dalších funkcí, jako je ovládání zabezpečení přístupovými kartami, monitorování dveří zabezpečovacím systémem, řízení výstupů na základě libovolné události nebo událostí (např. pro řízení osvětlení, klimatizace, topení atd.) a ukládání všech událostí do historie systému pro pozdější vyhledávání.

Bezdrátová nástavba

Bezdrátová nástavba umožňuje připojení bezdrátových detektorů nebo bezdrátové ovládání systému. Systém lze také dálkově ovládat pomocí telefonu s tónovou volbou, kterým můžeme nastavovat a odstavovat jednotlivé skupiny nebo ovládat výstupy, např. garážová vrata. Pro komfortní obsluhu lze systém také ovládat a monitorovat pomocí speciálních programů z PC.

GALAXY DIMENSION

Zabezpečovací ústředna Galaxy je ve skutečnosti malý počítač sestrojeny s použitím moderní hardwarové a softwarové technologie. Jejím prvořadým a nejdůležitějším úkolem je splnit všechny Vaše požadavky na zabezpečení Vašeho objektu. Instalující technik může ústřednu naprogramovat tak, aby odpovídala nejen fyzickému členěni a charakteru zabezpečených prostor, ale také splnila Vaše vlastni požadavky z hlediska snadné a jednoduché obsluhy. Systém Galaxy je velice snadný na obsluhu.

Ústředna Galaxy splňuje požadavky EN50131-1 a české národní přílohy ČSN EN 50131-1/Z1 pro stupeň zabezpečení 2, třída prostředí II. Navíc splňuje evropskou technickou specifikaci ČSN CLC/TS 50131-3 Poplachové systémy – elektrické zabezpečovací systémy.

Concept

„Srdcem“ celého systému je ústředna. Toto zařízeni shromažďuje veškerá konfigurační data, komunikuje se všemi ostatními moduly připojenými do LAN a na základě těchto podkladů rozhoduje o činnostech, které bude systém vykonávat. K nastaveni nebo ovládaní systému se používá LCD klávesnice. Pomoci konfiguračních voleb lze omezit, které údaje má klávesnice zobrazovat a které typy operaci bude možné na vybrané klávesnici provádět.

Bezdrátové systémy

Paradox Magellan

Magellan je první zabezpečovací systém, kombinující bezpečnost s velmi populárním vzhledem a stylovým designem. Avšak Magellan vypadá zcela jinak než doposud známé zabezpečovací systémy. S instalací nebudete mít problém v žádném objektu, navíc se skvěle hodí do každého interiéru.

S Magellanem můžete poslouchat rádio, zanechat vzkaz, používat jej jako telefon, budík či sledovat připojená další zařízení. S Magellanem máte víc než jen zabezpečený dům!

Jablotron OASIS

Oasis je moderní bezdrátový zabezpečovací systém určený k ochraně domů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zatopení vodou, nebezpečí mrazu, nebezpečí přehřátí, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika. Unikátní jsou v Oasisu bezdrátové detektory pohybu se zabudovanou kamerou. Posílají při poplachu fotografie (na mobilní telefon a počítač). Díky tomu je vidět co se v místě skutečně děje

Přenosová zařízení a GSM brány

GSM / LAN moduly umožňují připojení EZS na pult centralizované ochrany i tam kde není k dispozici pevná telefonní linka. Zároveň však mohou pracovat zcel

a autonomně a prostřednictvím svých vstupů a výstupů umožňují ovládat nadálku některé domácí přístroje (např. zapnout topení, klimatizaci atd.) případně prozvoněním či zasláním SMS hlásit aktuální události ve sledovaném objektu. Nejčastěji používané systémy jsou GSM VT – 11, VT – 21.

0 produkty k porovnání Porovnat produkty