Úvod Další služby zákazníkům

Další služby zákazníkům

Světelné projekty

Připravujete pro svého zákazníka projekt nového osvětlení? Rozhodli jste se pro rekonstrukci svého domu, bytu nebo kancelářských prostor a nejste si jistí, zda zvolená varianta přesně odpovídá vašim představám?

Zajímá mě to.

Kontaktní osoba:
Patrik Macek
E-mail: macek@emos.cz

Anténní systémy

Hledáte vhodnou anténu, nejste si jistí výběrem?
Obraťte se na naši technickou podporu (podpora@emos.cz), uveďte přesnou adresu umístění antény, ideálně včetně montážní výšky a zašleme vám vhodný typ z naší prodejní nabídky antén.

Řešíte montáž antény?
Tuto službu nenabízíme zákazníkům z celé ČR, je určena pouze obchodním a elektro-montážním partnerům z okolí Přerova. Ideálně oslovte montážní firmu v blízkosti vašeho bydliště.

Kontaktní osoba (Přerov a okolí):
Pavel Kuna
E-mail: telekomunikace@emos.cz

Telekomunikační systémy

Plánujete nákup nové telefonní ústředny nebo si jen nevíte rady se správou stávající? Modernizujete svou telekomunikační a datovou infrastrukturu? Nevíte, jaká forma připojení vaší firmy k internetu bude nejvýhodnější? Umíme vám pomoci.

Zajímá mě to více.

Kontaktní osoba:
Pavel Kuna
E-mail: telekomunikace@emos.cz

Repase baterií, baterie do nouzových světel

Společnost EMOS vám oznamujeme, že s platností od 1. 9. 2023 ukončujeme službu repase baterií a výrobu baterií pro nouzová osvětlení. Toto rozhodnutí jsme přijali z důvodu technických omezení a ve snaze maximálně se koncentrovat na primární činnost naší společnosti, kterou je prodej drobného elektra značky EMOS a baterií GP.

Nové objednávky již nebudou přijímány.

Abychom zajistili kontinuitu naší služby, doporučujeme se s novými objednávkami obracet na firmu KTS-AME s.r.o. se sídlem v Hradci Králové, repase@ame.cz, telefon: +420 495 263 263 (pan Plachta, paní Makovská).

Děkujeme vám za vaši dlouholetou podporu a důvěru.