Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Další služby zákazníkům

Další služby zákazníkům

Světelné projekty

Připravujete pro svého zákazníka projekt nového osvětlení? Rozhodli jste se pro rekonstrukci svého domu, bytu nebo kancelářských prostor a nejste si jistí, zda zvolená varianta přesně odpovídá vašim představám?

Zajímá mě to.

Kontaktní osoba:
Patrik Macek
E-mail: macek@emos.cz

Anténní systémy

Hledáte vhodnou anténu, nejste si jistí výběrem?
Obraťte se na naši technickou podporu (podpora@emos.cz), uveďte přesnou adresu umístění antény, ideálně včetně montážní výšky a zašleme vám vhodný typ z naší prodejní nabídky antén.

Řešíte montáž antény?
Tuto službu nenabízíme zákazníkům z celé ČR, je určena pouze obchodním a elektro-montážním partnerům z okolí Přerova. Ideálně oslovte montážní firmu v blízkosti vašeho bydliště.

Kontaktní osoba (Přerov a okolí):
Pavel Kuna
E-mail: telekomunikace@emos.cz

Telekomunikační systémy

Plánujete nákup nové telefonní ústředny nebo si jen nevíte rady se správou stávající? Modernizujete svou telekomunikační a datovou infrastrukturu? Nevíte, jaká forma připojení vaší firmy k internetu bude nejvýhodnější? Umíme vám pomoci.

Zajímá mě to více.

Kontaktní osoba:
Pavel Kuna
E-mail: telekomunikace@emos.cz

Repase baterií, baterie do nouzových světel

Společnost EMOS vám oznamujeme, že s platností od 1. 9. 2023 ukončujeme službu repase baterií a výrobu baterií pro nouzová osvětlení. Toto rozhodnutí jsme přijali z důvodu technických omezení a ve snaze maximálně se koncentrovat na primární činnost naší společnosti, kterou je prodej drobného elektra značky EMOS a baterií GP.

Nové objednávky již nebudou přijímány.

Abychom zajistili kontinuitu naší služby, doporučujeme se s novými objednávkami obracet na firmu KTS-AME s.r.o. se sídlem v Hradci Králové, repase@ame.cz, telefon: +420 495 263 263 (pan Plachta, paní Makovská).

Děkujeme vám za vaši dlouholetou podporu a důvěru.