Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Termostaty a detektory
Cena
Od
do
Dostupnost zboží
Zrušit filtr
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

Termostaty a detektory

Termostaty regulují a udržují stálou teplotu v místnosti či vytápěném prostoru, čímž přispívají ke snižování výdajů na vytápění. Aby byla optimalizace teploty i samotné tepelné ztráty co nejlepší, je nutné termostat správně nastavit. Vybrat si můžete z několika typů termostatů: příložné, pokojové, bezdrátové, drátové, manuální, programovatelné, OpenTherm, WiFi, GoSmart.

V naší nabídce nově naleznete chytré termostaty a termostatické hlavice řady EMOS GoSmart, díky nimž si vytvoříte vlastní inteligentní domácnost. Nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.

 

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3

Termostaty a detektory • Doprava vždy zdarma

Termostat je zařízení, které reguluje teplotu uvnitř místnosti. Pokojový termostat nabízí možnost regulace vytápěcího nebo chladicího systému dle potřeb uživatele. Termostat může mít až 9 různých nastavených programů. Digitální pokojový termostat může být drátový, nebo bezdrátový.

Abyste mohli chránit svůj majetek a zdraví včasným odhalením požáru, nabízíme také požární hlásičedetektor kouře a hlásič oxidu uhelnatého.