Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Svítilny a čelovky
Cena
Od
do
Dostupnost zboží
Příznaky
Zrušit filtr
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

Svítilny a čelovky

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 9

Svítilny a čelovky pro každého • Doprava vždy zdarma

Když se řekne svítilna, mnohým se vybaví obyčejná baterka, kterou byste nejspíše využili při hledání ztracených klíčů v temném zákoutí vašeho domu. Ale svítilny dnes nabízejí o mnohem víc. V praxi se hodí k mnoha účelům a jsou skvělým kamarádem při turistice, cyklistice, jeskynních výpravách, apod. 

Nabíjecí ruční LED svítilny

Nabízejí využití pro turistiku, kde oceníte malou hmotnost a praktický tvar, který se vejde i do menšího batohu. Výhodou těchto svítilen je i to, že je můžete kdykoliv nabít. Pro vícedenní výlety velkým bonusem. Přečtěte si návod, jak snadno a rychle vybrat nabíjecí svítilnu.

Pracovní LED svítilny

Kdo potřebuje kvalitní světelný zdroj k práci, tomu nabízí tento druh svítilen silný a jasný paprsek. Tyto svítilny jsou velmi výkonné a není problém osvětlit velkou plochu. Výhodou těchto svítilen je i to, že můžete měnit množství světla, díky různým módům.

Kapesní bateriové LED svítilny

Tyto svítilny jsou menšího tvaru, takže se vejde klidně do kapsy, kufříku nebo batohu. Oproti velkým svítilnám mají nižší výdrž, ale na překonání několika metrů v temnotě či jako nouzové světlo jsou skvělou volbou. Navíc cena těchto svítilen je nižší a můžete je mít vždy po ruce.

Čelovky

Čelovky byly dlouho spojené s hlavně horolezectvím, ale dnes se hodí vlastně pro cokoliv, kde potřebujete volné ruce. Lze je tak využít při opravách auta, hobby činnostech a dalších aktivitách. Pro turisty jsou skvělou volbou, protože nezaberete ruce a můžete jít i v těch nejtěžších podmínkách.

Ke svítilnám patří různé příslušenství, například náhradní akumulátory a nabíječky. Nechte si poradit tu správnou svítilnu pro vás.