Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Reflektory
Cena
Od
do
Dostupnost zboží
Příznaky
zdroj světla
index podání barev (CRI)
typ přívodního kabelu
doba svícení na AKU
materiál přívodního kabelu
počet průchozích zásuvek
stupeň ochrany proti mechanickým nárazům
typ průchozích zásuvek
zkušební žárovka součástí balení
Zrušit filtr
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

Reflektory

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 7

Reflektory - široký výběr • Doprava vždy zdarma

Reflektory EMOS jsou nezbytnou součástí nejen firem a průmyslu, ale využije je každý, kdo potřebuje kvalitní a spolehlivé osvětlení. Mezi ty nejoblíbenější patří LED reflektory, které přinášejí vynikající svítivost a energetickou účinnost. Nad vraty nebo vchodovými dveřmi za tmy oceníte LED reflektor s čidlem pohybu.

Stavební reflektory jsou navrženy tak, aby poskytovaly intenzivní světlo, které je ideální pro osvětlení velkých prostor. Díky svému robustnímu designu a krytí IP65 jsou tyto reflektory odolné vůči náročným povětrnostním podmínkám a dokážou odolat i náročnému zacházení.

Pracovní reflektory velkolepě posvítí na práci v garáži, v dílně, na dvoře nebo na zahradě. Podobné využití mají přenosné reflektory, které můžete rozsvítit vždy tam, kde právě potřebujete.

V naší nabídce najdete také halogenové reflektory, které poskytují silné a jasné světlo ideální pro osvětlení velkých pracovišť, hal, garáží, atd.

Pokud hledáte reflektor, který dokáže poskytnout mimořádně silné světlo, pak jsou naše reflektory s vysokým příkonem ideální volbou. Tyto reflektory poskytují intenzivní světlo, které je schopné osvětlit i ty největší prostory - třeba i fotbalové hřiště.

Ať už potřebujete osvětlení pro firmu, halu, garáž, dílnu, dvůr nebo zahradu, u nás je najdete. Nabízíme řadu modelů, včetně ultratenkých reflektorů SLIM a profesionálních reflektorů PROFI s prodlouženou zárukou na 3-5 let.

Všude tam, kde chybí připojení k elektrické síti, využijete Aku reflektory. Díky tomu, že nemají elektrické kabely, je můžete snadno přenést, kamkoli potřebujete.