Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Zabezpečení domu
Cena
Od
do
Dostupnost zboží
Zrušit filtr
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

Zabezpečení domu

Dopřejte více bezpečí sobě i svému domovu s využitím videotelefonů, videozvonků, nebo IP kamer. Komunikujte vzdáleně se svými hosty a využijte na dálku ovládané eletronické dveřní zámky, abyste je mohli pustit dovnitř, aniž byste museli rychle pospíchat ke dveřím. Naše produkty pro zabezpečení domu vám usnadní život a pohlídají váš majetek, ať už jste kdekoliv.

V naší nabídce nově naleznete chytrá zabezpečovací zařízení řady EMOS GoSmart - sady videotelefonů, monitory k videotelefonům, videozvonky, vnitřní i venkovní IP kamery, díky nimž si vytvoříte vlastní inteligentní domácnost. Propojujte jednotlivá zařízení, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.

 

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 7

Zabezpečení domu • Doprava vždy zdarma

V této kategorii najdete domácí videotelefony a videozvonky, které patří k základním zabezpečovacím prvkům domácnosti. Umožňuje jednoduchou komunikaci na dálku s člověkem stojícím u vaší branky, nebo otevírání vchodových dveří za pomoci elektronického zámku. Vy, vaše děti, rodiče nebo prarodiče už tak nemusíte riskovat otevíráním dveří úplně každému, kdo u vás zazvoní. Mnohem bezpečnější je promluvit s návštěvou na dálku, prohlédnout si ji, a na základě toho ji pustit, nebo nepustit k sobě domů.

Moderní videotelefony EMOS tvoří vždy jeden, nebo dva barevné monitory a zocelená kamerová jednotka (v provedení „antivandal“). Některé z nich jsou vybavené integrovanou pamětí, do které se automaticky ukládají fotky vašich návštěv. V naší nabídce najdete i sadu videotelefon + kamerová jednotka komunikující prostřednictvím vaší domácí Wi-Fi s mobilem nebo tabletem. Tak můžete sledovat okolí svého zvonku odkudkoli.

Najdete zde i IP kamery pro venkovní nebo vnitřní použití. Jednoduše je zapojíte, a to bez zbytečných kabelů.