Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Žárovky
Cena
Od
do
Dostupnost zboží
Zrušit filtr
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

Žárovky

Na základě rozhodnutí Evropské komise musí být od 1. 9. 2021 žárovky a zářivky opatřeny novým energetickým štítkem, více informací se dozvíte zde.

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 21

Žárovky • Doprava vždy zdarma

Žárovky jsou důležitým zdrojem světla v domácnostech, především v době podzimu a zimy. Kvalitní světelné zdroje značky EMOS Lighting vám přinesou požadovaný světelný tok a svítivost. Při rozhodování jakou žárovku si pořídit doporučujeme soustředit se na následující parametry: technologie, patice, barva světla, příkon, tvar, velikost a úhel vyzařování. Všechny naše produkty jsou testovány v integrační kouli v naší vlastní laboratoři. Zde jsou všechny požadované parametry měřeny, aby mohly být předány korektní údaje o zboží dál uživatelům. V prodeji nejsou jenom žárovky různých druhů (např. LED, halogenové atd.), ale také zářivky, reflektory a jiné světelné zdroje a svítidla.

Snažíte se zdravým životním stylem pozitivně ovlivňovat zdraví vaše i vašich nejbližších? Pak právě pro vás jsme připravili unikátní řadu LED žárovek TRUE LIGHTTyto žárovky redukují vyzařované modré světlo a zobrazují realistické barvy osvětlovaných předmětů díky vysokému indexu podání barev. Perfektně se hodí do ložnice nebo dětského pokoje.

Pokud naleznete na našich stránkách potřebné informace a chcete vědět víc, můžete se na nás obrátit také napřímo - naši odborní technici jsou zde pro vás a odpoví vám na každý váš dotaz.