Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Nákupní rádce

Nákupní rádce

Chytrá domácnost EMOS GoSmart

EMOS GoSmart je zde, aby udělal váš život příjemnější, bezpečnější a pohodlnější. Chytré bydlení je ještě dostupnější. Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými...(celý článek)

Jak ušetřit s LED žárovkami?

Představte si, že si dnes koupíte žárovku s technologií LED a klasickou žárovku s wolframovým vláknem. Víte, co vás čeká za pět let? (celý článek)

Jak vybrat správné osvětlení do každé místnosti?

Nelamte si hlavu s tím, jaké vybrat vhodné osvětlení do ložnice, kuchyně, obýváku nebo pracovny a inspirujte se v našem jednoduchém průvodci. (celý článek)

Vánoční dekorativní osvětlení

Vánoční osvětlení a dekorace jsou základem pro navození sváteční zimní atmosféry. Každou místnost i zahradu rozzáří barvami a zlepší náladu. V nabídce máme... (celý článek)

Spojovací vánoční osvětlení

Myslíte to s osvětlením exteriéru svého domu nebo interiéru skutečně vážně? Pak je přesně pro vás určeno spojovacím osvětlení řady CONNECT PROFI nebo CONNECT STANDARD... (celý článek)

Jak vybrat termostat?

Teplo domova. Základní prvek vašeho spokojeného domova. Abyste doma měli ideální teplotu, je třeba dobře nastavit teplotu vytápění. S tím pomáhá termostat... (celý článek)

Jak vybrat tu správnou žárovku?

Na trhu jsou k dostání různé typy žárovek a je jasné, že se spotřebitel v takovém výběru lehce ztratí. Jaké jsou rozdíly mezi základními typy žárovek a na co je který typ vhodný? (celý článek)

Jak vybrat videotelefon?

Videotelefony vám za atraktivní cenu nabídnou všechny základní funkce komunikace a zabezpečení vstupů. Jejich nespornou výhodou je jednoduchost instalace i obsluhy. (celý článek)

Jak vybrat LED panel?

Představujeme Vám světla budoucnosti. Jedná se o moderní svítidlo různých tvarů, velikostí a výkonových variant. Proč je výhodné si pořídit právě tento druh? (celý článek)

Jak vybrat prodlužovací buben?

Nenahraditelní pomocníci řemesl­ní­ků, stavařů a chatařů a také všech, kteří potřebují pracovat na zahradě? Odpovědí jsou navijáky neboli prodlužovací kabely na bubnu... (celý článek)

Jak vybrat vhodnou anténu?

Jaké jsou druhy antén? Antény slouží k příjmu a zpracování signálů v pásmu VKV, VHF a UHF. Rozlišujeme... (celý článek)

Rádce svítilny ULTIBRIGHT

Svítilna se může stát na řadu let vaším nerozlučným a spolehlivým parťákem na cestách za dobrodružstvím, v domácnosti nebo v práci. (celý článek)

Jak vybrat čelovku?

Využít je může opravdu celá vaše domácnost. Nasaďte si je při běhání, či cyklistice ve městě, chraňte své děti při cestě ze školy či večerních kroužků před nepozornými řidiči... (celý článek)

Jak vybrat powerbanku za 2 minuty?

Sedíte na nádraží, v čekárně u lékaře, nebo jste třeba zrovna na túře v horách a váš telefon zahlásí pouhých pár zbývajících procent baterie – okamžik, kdy nezpanikaří jen málokdo. Pokud mobil právě využíváte... (celý článek)

Jak vybrat vhodnou baterii?

Jaké existují druhy baterií? Navzdory vyšším počátečním nákladům alkalické baterie vydrží při větším zatížení pět až desetkrát déle... (celý článek)