Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Jak vybrat vánoční dekorativní osvětlení?

Jak vybrat vánoční dekorativní osvětlení?

Vánoční osvětlení a dekorace jsou základem pro navození sváteční zimní atmosféry. Každou místnost i zahradu rozzáří barvami a zlepší náladu. V nabídce máme mnoho barev, tvarů a provedení. Ať už hodláte decentně ozdobit stromeček, štědrovečerní stůl, noční stolek nebo osvětlit celou stěnu vašeho domu, díky široké nabídce vánočního osvětlení EMOS to bez problému zvládnete.

V naší nabídce naleznete:

 

Vánoční spojovací osvětlení

Myslíte to s osvětlením exteriéru svého domu nebo interiéru skutečně vážně? Pak je přesně pro vás určeno spojovacím osvětlení řady CONNECT PROFI nebo CONNECT STANDARD. Výhodou spojovacího osvětlení je možnost propojení více světelných řetězů za sebou. Klasické spojovací osvětlení využijete jak v interiéru, tak exteriéru. Na rozsvícení až 500/800 LED vám bude v případě systému CONNECT PROFI/CONNECT STANDARD postačovat jeden napájecí zdroj. Podle vašich designových preferencí si můžete vybrat ze spojovacích řetězů, krápníků, záclon či sítí.

Systém PROFI CONNECT se vyznačuje zvýšenou odolností. Vysoce kvalitní provedení kabelů ho předurčuje k celoroční instalaci za libovolných teplotních podmínek. Bez nutnosti jeho demontáže tak můžete realizovat i velmi rozsáhlé projekty osvětlení zejména v exteriéru.

 

Vánoční řetězy na stromeček

Nejčastěji nakupovaný typ vánočního osvětlení slouží k ozdobení vánočního stromečku. Tam jejich možnosti díky obrovské škále tvarů, barev, délek a funkcí zdaleka nekončí. Zavěšením na stěnu v domě, omotáním kole nábytku, dveří nebo zábradlí vyčarujete kouzelnou a neopakovatelnou atmosféru. Budete vánoční řetězy používat výhradně v interiéru? Pak vám stačí ty, které jsou označeny stupněm ochrany IP20. Pro případné použití v exteriéru hledejte označení stupně krytí IP44.

Vybírat můžete v jedné ze čtyř řad, které se liší velikostí LED diody a jejím tvarem:
NANO (nejmenší) – CLASSICCHERRYBIG CHERRY (největší)

Rozhodujícím kritériem při volbě světelného vánočního řetězu jsou jeho délka, počet LED diod a barva jimi vydávaného světla. Nejste si jisti, zda se vám bude k vánoční výzdobě více ladit řetěz svítící studenou bílou barvou nebo teplou? Nevadí, v naší nabídce najdete i řetězy, u kterých je možné barvu světla měnit, dokonce s využitím aplikace v mobilním telefonu.

 
 
 

Vánoční projektory

Atmosféru Vánoc si můžete užívat plnými doušky s našimi laserovými projektory. Ty vám během chvilky zvládnou vykouzlit dokonalé hvězdné nebe, barevné ornamenty, sněhové vločky apod. a vše dokonale promítnou na fasádu vašeho domu nebo zeď pokoje. Součástí projektoru je i stojánek pro postavení na zem, ale například pro venkovní použití, při promítání světla na zeď vašeho domu, jej lze zapíchnout do trávníku nebo třeba květináče.

Krásným doplňkem pokojíčků vašich dětí se nejen o Vánocích stanou malé interiérové projektory napájené tužkovými bateriemi. Dětem se s nimi bude příjemně usínat a noc zaplní sny o Ježíškově bohaté nadílce.

 

Vánoční dekorace

Co by to bylo za Vánoce, bez roztomilých postaviček svítících sněhuláků, medvídků a jiných tradičních vánočních symbolů. K dispozici je i široká škála svítících stromečků a věncůa navnadit se můžete už před Vánoci LED adventním kalendářem

Výběr venkovního osvětlení má svá pravidla. Nejdůležitější je, aby vybraná dekorace byla odolná vůči změnám počasí, stupeň ochrany by proto měl být minimálně IP44. To znamená, že osvětlení je chráněné před poškozením předměty s průměrem nad 1 mm a odolá stříkající vodě z každého směru.

A kde všude si můžete venkovní vánoční dekorace nainstalovat? Přímo se nabízí předzahrádka, terasa, příjezdová cesta, trávník či okolí pergoly a bazénu.

 

Lucerny, svícny a mnohem víc

Kromě okázalých svítících řetězů, vánočních girland, hvězd, sněhuláků a dalších nepřehlédnutelných dekorací si svůj domov můžete vyzdobit i maličkostmi, které ho zútulní a navodí tu správnou vánoční atmosféru. Nabízíme krásné svítící hvězdy, domečky, svícny, lucerny, betlémy, dárečky apod. Krásně se budou vyjímat například za oknem nebo na štědrovečerním stole.