Úvod Obchodní partneři

Obchodní partneři


CZC-4K-PNG.png


CZC.cz s.r.o. patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s počítači a elektronikou u nás. V sortimentu má přes 40 000 různých produktů od notebooků přes mobilní telefony až po IT speciality a vychytávky. Díky vlastním skladům a více než 70 pobočkám po celé České republice je společnost schopna dodávat zboží ještě ve stejný čí následující den od objednání. Mezi její zákazníky patří nejen domácí uživatelé, hráči a počítačoví nadšenci, ale také firmy, školy a instituce. CZC.cz je ryze český internetový obchod s počítači a elektronikou a zaměstnává přes 200 zaměstnanců. Pro více informací navštivte www.czc.cz.


smdlogo-pracovni_400x300.jpg

Eshop SmdLEDzarovky.cz je provozován společností LED21 s.r.o. a díky obrovské nabídce LED světelné techniky patří mezi přední prodejce na českém internetu. Společnost LED21 tvoří tým lidí s dlouholetými zkušenostmi v oblasti světelné techniky, elektroinstalací a obchodu. V oboru světelné reklamy, telekomunikací a zabezpečovací techniky jsme začínali již v roce 1995. Vždy jsme fandili moderním trendům. Zdokonalující se LED technologie pro nás proto znamenaly přirozenou výzvu. Věnujeme se jim již od roku 2010.

 ALPHAFISH-(1).jpg

AlphaFish je moderní prodejna rybářského vybavení. Na ploše 100 m2 Vám nabídne přehledný sortiment špičkového zboží od od předních světových výrobců. Exkluzivní nabídkou je stavba prutu přímo na přání, servis navijáků a prutů. Pro milovníky přívlače nabízí spoustu nevšedních umělých nástrah, které si lze vyzkoušet ve velkém akváriu přímo na prodejně. Více informací naleznete na www.alphafish.cz, kde připravují také rozsáhlý eshop.


logo-velke.jpg

BENHOME s.r.o. je ryze česká rodinná firma prodávající praktické doplňky pro dům a zahradu. Rok co rok sleduje na mezinárodních veletrzích aktuální trendy a vybírá z nich ty nejzajímavější produkty, které pak prezentuje a prodává na stránkách www.benco.cz. Své zkušenosti získávají již od roku 1997.
LOGO-JIMI.jpg


Společnost JIMI-brusivo s.r.o. od roku 1991 nabízí široký sortiment brusných a diamantových kotoučů, brusné a řezné pásy, frézy a technické kartáče předních evropských výrobců: TYROLIT CEE, Klingspor, Dialeks, Nástroje CZ, 3M, FLEXOVIT, Norton, KART a ANDRE. Elektrické a vzduchové nářadí od výrobců NAREX, DEPRAG, BOSCH, kompresory Airpress aj.
Více informací můžete získat na B2B eshopu www.brusivojimi.com.


logo-EK-Hodonin.jpg