Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Dotazník Heuréka

Dotazník Heuréka

Vaše spokojenost s nákupem je pro nás velice důležitá. Chceme vědět, co děláme dobře a co bychom měli zlepšit. Zpětnou vazbu na vaši zkušenost s nákupem u nás proto zjišťujeme prostřednictvím jednoduchých  e-mailových dotazníků v rámci programu Heuréka Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Přijde vám po několika dnech od vaší objednávky.

Se zasláním dotazníku můžete v posledním kroku každé vaší objednávky buď souhlasit, nebo jej odmítnout. Váš souhlas pomůže také dalším zákazníkům, kteří se tak dozvědí, zda jsme důvěryhodný obchod a jak se vám u nás líbilo. Stačí na stupnici 0 až 5 hvězdiček zaklikat hodnocení na několik málo otázek. Zabere to asi minutu. V dotazníku se vás Heuréka zeptá například na toto: "Doporučili byste obchod svým známým?", "Jak hodnotíte přehlednost webových stránek obchodu?", "Jak hodnotíte kvalitu komunikace obchodu?" nebo "Jak jste spokojeni s délkou dodací lhůty?".

Pro zasílání těchto dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýzy našeho tržního postavení tedy využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz. Tomu pro tyto účely s vaším souhlasem předáváme informace o vámi zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Heuréka ji smí využít pouze k tomuto dotazníku a nesmí ji nikomu předat pro další využití. Zkrátka vaše osobní údaje jsou v bezpečí, stejně jako ve všech ostatních případech, kdy je zpracováváme.