Úvod Garance nákupu LED žárovek

Garance nákupu LED žárovek

Bojíte se nákupu žárovek na eshopu? S námi nemusíte! Garantujeme vám nejen prodlouženou záruku na žárovky 3 roky, ale i okamžité zaslání nových žárovek, pokud nastanou případy níže.
Pojďte do toho s námi!

Okamžité zaslání nových žárovek

  • pokud přijdou rozbité

Pokud by vám přišly žárovky v zásilce rozbité, nevadí. Žádné složité vyplňování formulářů vás nečeká. Rozbité zboží nám navíc nemusíte vracet, takže si ušetříte nekonečné fronty na poště.

Stačí poslat dvě fotografie rozbité žárovky:
První z nich je fotografie přístrojového štítku rozbité žárovky. Druhá je fotografie čelní strany krabičky s rozbitou žárovkou.

Tyto dvě fotografie společně s číslem objednávky nebo faktury zašlete e-mailem na reklamace@emos.cz a nové žárovky během 2–3 dní zasíláme na vaši adresu. Tuto službu můžete využít ve lhůtě následujících 2 dnů po obdržení zásilky.

  • pokud během 30 dní od nákupu blikají / nesvítí

Záruka bezpečného nákupu LED žárovek na našem eshopu pamatuje nejen na na možnost, že přijdou rozbité, ale na případ, že by vám například začaly žárovky blikat nebo by přestaly svítit. I reklamace závad žárovek probíhá zrychleně. V případě jakéhokoli technického problému se žárovkami, který se vyskytne do 30 dnů od objednání zboží, platí stejný postup jako u žárovek rozbitých během přepravy. Pokud bude žárovek více, jistě najdeme individuální řešení.

Reklamace u nás znamená výměnu bez čekání, bez odesílání zboží a bez složitého dokazování. Žárovky rychle a jednoduše dostanete nové. Vyfotíte jen dvě fotografie dané žárovky - přístrojový štítek na žárovce a krabičku žárovky společně s danou žárovkou a tyto fotky pošlete s číslem objednávky nebo faktury a my vám zkrátka zašleme nové.

Číslo objednávky najdete v e-mailu se shrnutím objednávky. Pokud nemůžete číslo objednávky nebo faktury najít, rádi vám pomůžeme. Přístrojový štítek s označením žárovky najdete natištěný na jejím plastovém těle nebo přímo na povrchu svítící plochy. A když bude žárovek větší množství?

Každý případ řešíme individuálně a s ohledem na pohodlí zákazníka. V každém případě ale pořiďte obě zmiňované fotografie u každého kusu poškozeného kusu zvlášť a zašlete nám je.

Prodloužená záruka na 3 roky

Investice do LED žárovek se v běžné domácnosti do 2 let spolehlivě vrátí na úspoře energie, proto je dobré mít toto období kryté zárukou. Kvalitě našich žárovek věříme, na všechny žárovky prodávané na tomto eshopu dáváme záruku 3 roky.

Naše žárovka vám s největší pravděpodobností samozřejmě vydrží mnohem déle, ale s prodlouženou zárukou máte jistotu, že se vám výměna za LED žárovky vyplatí. A kdyby přece jen něco, opět proběhne blesková reklamace zboží. Na reklamaci je zákonná lhůta 30 dní, my ji však zvládáme vyřídit do 10 dní.

Vrácení zboží do 30 dní od nákupu

V případě, že žárovky budou funkční, ale nebudou vám vyhovovat např. svou velikostí, barvou světla nebo svítivostí, můžete nám je do 14 dní od převzetí vrátit a my vám vrátíme peníze. Pokud jste registrovaní na našem eshopu (registrace zde), máte dobu na vrácení zboží prodlouženou na 30 dní. Odstoupení od smlouvy musí být písemně doručeno e-mailem (vratky@emos.cz) nebo poštou v dané lhůtě. Samotné zboží může být doručeno o něco později.

Nejsnáze žárovky vrátíte tak, že na adresu EMOS spol. s r. o., pracoviště Příjem - Odd. Vratky, Lipnická 2844, Přerov, 750 02 odešlete žárovky s kopií faktury nebo alespoň jejím číslem. Dále do průvodního dopisu uvedete, že zboží vracíte, a připíšete číslo vašeho bankovního účtu pro zaslání kupní částky zpět.
 

Bezpečný nákup začíná správným výběrem

Chcete relaxační žlutooranžový přísvit ke krbu nebo jasné světlo nad pracovní stůl? Nebo raději šáhnete po designových žárovkách Vintage či Filament? Nechte si poradit od specialistů na LED žárovky a osvětlení.

Rádi vám pomůžeme zorientovat se v pestré nabídce našich žárovek a poradíme vám tu nejlepší volbu pro vás. Zastihnete nás na chatu přímo na stránkách www.emos.cz, na emailu info@emos.cz nebo na telefonu 581 261 233. Pomůžeme vám také pokud nemůžete číslo objednávky či faktury.

 

PŘEJÍT DO KATEGORIE LED ŽÁROVEK