Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Garance nákupu LED žárovek

Garance nákupu LED žárovek

Garantujeme vám nejen prodlouženou záruku na žárovky 3 roky, ale i okamžité zaslání nových žárovek, pokud nastanou případy níže.

Zasíláme nové žárovky obratem pokud:
 

 

Žárovky vám dorazily v zásilce rozbité?

Žádné složité vyplňování formulářů vás nečeká. Rozbité zboží nám navíc nemusíte vracet.

 1. Vytvořte dvě fotografie rozbité žárovky

  První z nich je fotografie přístrojového štítku rozbité žárovky. Druhá je fotografie čelní strany krabičky s rozbitou žárovkou.

 2. Zašlete nám tyto dvě fotografie společně s číslem objednávky nebo faktury

  na e-mail reklamace@emos.cz. Nové žárovky během 2–3 dní zasíláme na vaši adresu. Tuto službu můžete využít ve lhůtě následujících 2 dnů po obdržení zásilky.

 

Žárovky během 30 dní od nákupu blikají / nesvítí?

Záruka bezpečného nákupu LED žárovek na našem eshopu pamatuje nejen na na možnost, že přijdou rozbité, ale na případ, že by vám například začaly žárovky blikat nebo by přestaly svítit. I reklamace závad žárovek probíhá zrychleně.

 1. Vytvořte dvě fotografie nefunční žárovky

  První z nich je fotografie přístrojového štítku rozbité žárovky. Druhá je fotografie čelní strany krabičky s nefunkční žárovkou.

 2. Zašlete nám tyto dvě fotografie společně s číslem objednávky nebo faktury

  na e-mail reklamace@emos.cz. Žárovky rychle a jednoduše dostanete nové. Tuto službu můžete využít do 30 dnů od převzetí zboží, platí stejný postup jako u žárovek rozbitých během přepravy.

i

Číslo objednávky najdete v e-mailu se shrnutím objednávky. Pokud nemůžete číslo objednávky nebo faktury najít, rádi vám pomůžeme. Přístrojový štítek s označením žárovky najdete natištěný na jejím plastovém těle nebo přímo na povrchu svítící plochy.