Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup

GP

GP

Značka GP je na trhu více než 40 let. Značka je celosvětově známá především jako dodavatel baterií, nabíječek, záložních zdrojů energie nebo svítilen a čelovek. Podle průzkumu nezávislé agentury je potvrzeno, že GP baterie patří na českém i slovenském trhu mezi TOP značky a zejména v sortimentu nabíjecích baterií jsou nejprodávanější značkou v obou těchto zemích.

Prvopočátky působení firmy sahají až do roku 1964. Tužkové i mikrotužkové baterie značky GP naleznete ve více než 1 milionu prodejních míst po celém světe - zejména Evropě, Asii a Americe. Výhradním distributorem značky pro český, slovenský a maďarský trh je společnost EMOS spol. s r. o.

Baterie GP Recyko+ prokázala své přednosti v porovnání s ostatními nabíjecími bateriemi. Občanské sdružení spotřebitelů TEST provedlo nezávislý test šestnácti nabíjecích baterií, kde se vítězem stala právě baterie GP Recyko+ 210AAHCB. Výsledky testu výrobků byly publikovány na stránkách časopisu dTest.

Na základě dlouhodobého testování, zkušeností a pozitivního ohlasu od uživatelů vyhodnotila společnost Garmin nabíjecí baterie GP ReCyko+ jako nejlepší volbu pro napájení svých outdoorových navigacíGarmin tedy doporučuje baterie Gp ReCyko+ jako ideální zdroj energie zejména na cestách, kde jsou na vynikající výkon zařízení kladeny ty největší nároky.

Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 15