Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Jak pracujeme s hodnocením produktů?

Jak pracujeme s hodnocením produktů?

Každý zákazník, který u nás nakoupí dostane možnost se ke své spokojenosti s výrobkem vyjádřit formou recenze. Tato hodnocení zobrazujeme dalším návštěvníkům eshopu jako ukazatel kvality našich produktů. Navíc díky nim můžeme naše výrobky neustále zlepšovat.

Recenze jsou od skutečných zákazníků

Hodnocení a recenze pochází od zákazníků, kteří mají reálnou zkušenost s jimi hodnoceným zbožím. Že si dané zboží u nás opravdu nakoupili, ověřujeme ve formuláři na základě shodného emailu použitého v existující objednávce s konkrétním právě hodnoceným produktem. Tak zajistíme relevantní hodnocení. Recenze nejsou sponzorovány nebo ovlivněny jiným vztahem mezi prodávajícím a kupujícím. Fomulář naleznete na každé stránce s produktem úplně dole. Odkaz na hodnocení produktu posíláme ale také emailem týden po nákupu. Díky vyplnění hodnocení se dozvídáme, co máme na našich produktech zlepšit a co se vám na našem zboží líbí.

Vyhrazujeme si právo recenzi ze stránek odstranit. Ve většině případů je to kvůli vulgarismům nebo pokud se jedná o spam či jiný nerelevantní obsah. Recenze odstraněné kvůli porušení těchto zásad neobnovujeme.

Děkujeme za vaše vyjádření, které bereme vážně.

Tým eshopu EMOS