Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Jak vybrat čelovku

Jak vybrat čelovku

Multiuse
Ultralehké čelovky i poziční světlo.
Využít je může opravdu celá vaše domácnost. Nasaďte si je při běhání, či cyklistice ve městě, chraňte své děti při cestě ze školy či večerních kroužků před nepozornými řidiči či cyklisty, prodlužte si krásný den v kempu sobě i vašim dětem.
 

Sport
Čelovky určené pro sport vynikají zejména malými rozměry a nízkou hmotností. Perfektně drží na hlavě i při větších otřesech a neomezují vás v pohybu ani během nočního výběhu.
Tyto čelovky jsou vybaveny silným LED chipem, který vyzařuje relativně úzký kužel světla do velké vzdálenosti. Díky těmto světelným vlastnostem vidíte všechny terénní nerovnosti i při vyšších rychlostech s dostatečným předstihem. Vhodné jsou zejména pro večerní jízdu na kole nebo trailový běh.
 

Outdoor
Outdoorové čelovky jsou často vybaveny výstražným červeným světlem, které lze také použít při nočním přisvícení v případě, že uživatel nechce oslnit své oči. Po jeho zhasnutí se lidský zrak během chvíle opět adaptuje na vidění ve tmě.
Jestliže jste opravdu velkým milovníkem přírody, kterého od nočního kempování neodradí žádné počasí, pak doporučujeme volit čelovky s krytím alespoň IP44.
 

Work
Společnou vlastností pracovních čelovek je jednoznačně široký kužel světla, který vyzařují a jenž vám příjemně osvítí celou pracovní desku. Ideální jsou především na rovnoměrné osvětlení velké plochy nacházející se v menší vzdálenosti. Při svícení těmito čelovkami nedochází k nepříjemnému odrazu světla zpět od nasvíceného povrchu.

 
 

Typ světla

Úzký kužel světla umožňuje osvětlení na větší vzdálenost. Vhodný pro sport či outdoor.

Široký kužel světla umožňuje rovnoměrné osvícení pracovní plochy. Vhodný k opravám, údržbě nebo pro camping.

Kombinace úzkého a širokého kuželu světla umožňuje výběr šířky kuželu pro konkrétní činnost.

 

Benefity

Intenzita světla se díky pokročilé formě bezdotykového ovládání sama upraví v závislosti na vzdálenosti překážky.

Rychlé vypnutí čelovky s více světelnými režimy, bez nutnosti jejich přepínání až do vypnutí.

Bezdotykové ovládání čelovky umožňuje zapnout či vypnout čelovku, aniž byste se ji dotkli.

Pásek s reflexními prvky slouží jako bezpečnostní prvek.

 

Barvy světla

Po použití červeného světla se vaše oko opět rychle adaptuje na tmu.

Zelené světlo je méně rušivé pro zvěř a zároveň s jeho pomocí snadno detekujete stopy krve.

 
MULTIUSE

LED čelovka a světlo GP Everybody CH31, 40 lm, 4 barvy

Ultralehká čelovka i poziční světlo.

Využít ji může opravdu celá vaše domácnost. Nasaďte si ji při běhání, či cyklistice ve městě, chraňte své děti při cestě ze školy či večerních kroužků před nepozornými řidiči či cyklisty, prodlužte si krásný den v kempu sobě i vašim dětem. Díky výběru ze čtyř trendy barev rozhodně budete vždy „cool“!

Obecné číslo P8551P
růžová
Balení 1 ks, blistr  

Obecné číslo P8551O
oranžová
Balení 1 ks, blistr

Obecné číslo P8551B
modrá
Balení 1 ks, blistr

 

 

 
SPORT

Čelovky GP XPLOR jsou doslova k prasknutí nabité výhodami. Překvapí vás vysoký světelný tok až 300 lm, 4 režimy svícení, ohromující dosvit až 157 m nebo uzamykatelné tlačítko (Button Lock). To vše podtrhuje jejich nadstandardní voděodolnost, nárazuvzdornost. Vše na závěr podtrhuje nadstandardní záruka 3 roky. Vyzkoušejte např. nabíjecí PHR15 s režimem automatického tlumení světla.

 

CREE LED nabíjecí čelovka P3534,
230 lm, 80 m, Li-Pol 1200 mAh

Obecné číslo P3534
Balení 1 ks, blistr

Velmi lehká nabíjecí čelovka, která je vybavená senzorem pro komfortní ovládání pohybem ruky. Nabíjení přes USB kabel, naklápění paprsku světla v různých úhlech a designový pásek s reflexními prvky dělá z této čelovky ideálního parťáka pro sport.

 
 
OUTDOOR

Čelovka se dvěma zdroji světla vám umožní svítit buď úzkým kuželem světla do dálky anebo silným rozptýleným světlem do blízkého okolí.

Díky vyměnitelným zadním nástavcům můžete tuto multifunkční nabíjecí čelovku připevnit na ramenní popruh batohu, zavěsit na stropní poutko stanu anebo pomocí designového pásku s reflexními prvky nasadit na hlavu.

TOP produkt na kempování.

 
 
OUTDOOR

Čelovka vybavena červeným světlem, které lze ovládat samostatným tlačítkem. Fokus a zelené provedení čelovky pasují tento produkt na ideálního pomocníka pro lovce a rybáře.

Vysoký výkon CREE LED čipu, voděodolnost, nárazuvzdornost a pogumovaný povrch vám umožní používat tuto čelovku i v extrémních podmínkách.

Obecné číslo P3539
Balení 1 ks, blistr

 
WORK / OUTDOOR

CREE LED nabíjecí čelovka GP Discovery CHR35, 600 lm

Multifunkční outdoorová čelovka i svítilna 2 v 1.

Odolná nabíjecí čelovka v populárním provedení slouží pro náročné podmínky. Rozprostřené světlo s TURBO režimem až 600 lm, intuitivním ovládáním a snadným uchycením i pomocí magnetu či kovové spony. Celokovové provedení vás nezklame při extrémních tripech za dobrodružstvím.

Obecné číslo P8555
Balení 1 ks, blistr

 
 
WORK

Vybavena dvěma zdroji světla, třemi barvami a sedmi režimy svícení. Umožní vám posvítit si přesně tak, jak v danou chvíli potřebujete.

Další součástí výbavy této čelovky je háček na zavěšení, píšťalka pro nouzové situace, zadní výstražné světlo a tři háčky pro uchycení na přilbu.

Dokonalý pomocník pro práci i sport.

Obecné číslo P3531
Balení 1 ks, blistr