Úvod Svítilny a čelovky Čelovky CREE LED čelovka GP Discovery CH34, 160 lm

CREE LED čelovka GP Discovery CH34, 160 lm

Obecné číslo: P8554
Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde.
Rád vám poradím
Popis

Rozšířený popis

Všestranná CREE LED čelovka

Jestliže netoužíte po laciném šidítku ze supermarketu, ale od své čelovky vyžadujete spolehlivost a dostatečnou výkonnost, jste tu správně. GP CH34 vás přes svou příznivou cenu oslní maximální svítivostí (až 160 lm), bezdotykovým ovládáním, 4 světelnými režimy, nastavitelným úhlem svícení a také voděodolností. Tyto vlastnosti v kombinaci s nízkou hmotností 93 g způsobují, že na ni nedáte dopustit jako na běžeckou čelovku, ani při delších výpravách do terénu.

2 tlačítka vládnou všemu

Tuto outdoorovou čelovku z řady GP Discovery ovládáte pouze 2 tlačítky. Tím pravým přepínáte mezi jednotlivými světelnými režimy – 100 %, 30 %, červené svícení nebo červené blikání. Levé naopak plní jedinou specifickou funkci – aktivuje nebo deaktivuje pohybový senzor.

Praktická bezdotyková čelovka

Tlačítka na čelovkách jsou zpravidla poměrně malá, takže při mnohých činnostech se špatně nahmatávají. Proto vám zaručujeme, že CH34 si oblíbíte na běh nebo na ryby. Pomocí pravého tlačítka si nastavíte ideální světelný režim a levým aktivujete pohybový senzor. Potom už stačí před čelovkou jen máchnout rukou a sama zhasne nebo se znovu rozsvítí.

Úhel svícení na míru situaci

Zejména běžci a milovníci turistiky přivítají i možnost měnit si úhel svícení podle potřeby. V základní poloze míří světelný kužel dopředu, aby tak dosvítil do co největší dálky (až 90 m). V případě běhu a chůze ale spíše využijete možnost vyklopení o 45°, díky kterému se nemusíte bát, že zakopnete.

Čelovka s červeným světlem

Pro zapálené rybáře jistě žádná novinka. Červené světlo totiž neslouží pouze jako výstražné (v režimu blikání), ale při nočních akcích v přírodě vás naopak udrží v utajení. Zaprvé, vám umožní lépe vidět ve tmě, a zadruhé jím neoslníte své kamarády ani okolní živočichy (ryby nebo lesní zvěř).

Pohybový senzor

Čelovka je nepostradatelnou součástí outdoorové výbavy hlavně proto, že vám umožňuje mít při jejím použití stále volné ruce. Nekažte si tento pocit svobody zdlouhavým nahmatáváním tlačítka ON/OFF. Po aktivaci pohybového senzoru stačí před CH34 jen mávnout rukou a sama se zapne nebo vypne.

4 světelné režimy

Na rozdíl od mnohých čelovek ze stejné cenové kategorie vám nabízí celkem 4 režimy svícení – 100 %, 30 %, červené svícení a červené blikání. Stačí si vybrat.

Červené světlo

Pro tento speciální režim svícení je ideální rybářskou čelovkou, ale zamilují si ji i mnozí dobrodruzi, kteří často v přírodě i přespávají. Červené světlo nijak neplaší okolní zvěř a zároveň je šetrnější pro lidské oko – po zhasnutí čelovky se rychleji adaptuje na tmu, tzn. že výrazně zkrátí vaši dočasnou slepotu.

Super výkonné CREE LED čipy

Klíčovým prvkem kvalitní čelovky je nepochybně její čip. CREE LED vám zajistí vysokou svítivost, dlouhou životnost, extrémní dosvit a příjemný rozptyl světla.

Voděodolnost

Že je na ven jako stvořená potvrzuje její stupeň krytí IPX4. Díky němu se s přehledem vypořádá s jakkoli silným deštěm.


Parametry

Parametry

Značka GP
Obecné číslo P8554
Produktové číslo 1451703400
EAN 4891199183324
Hodnocení produktu

Hodnocení produktu

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží prokazatelně zakoupili. Více zde.
Dokumenty ke stažení

Dokumenty ke stažení

FAQ – časté dotazy

FAQ – časté dotazy

Červené LED světlo nelze sepnout senzorem. Spíná se dlouhým stiskem pravého tlačítka.