Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Jak vybrat videotelefon?

Jak vybrat videotelefon?

Dopřejte si více komfortu a bezpečí

Domácí videotelefony
BASIC, ADVANCED a SMART

 • kvalitní a přehledné 7“ displeje
 • odolné vnější kamerové jednotky disponující nočním viděním
 • možnost ovládání vstupních dveří, garážových vrat či brány
 • snadná instalace a nastavení bez nutnosti volat specializovanou firmu
 • vše potřebné k instalaci přímo v balení
 
 
 • přijatelná cena
 • základní funkce komunikace a zabezpečení
 • snadná instalace

Videotelefony řady BASIC vám za atraktivní cenu nabídnou všechny základní funkce komunikace a zabezpečení vstupů. Jejich nespornou výhodou je jednoduchost instalace i obsluhy. Vybírat můžete z variant s mechanickými či dotykovými tlačítky.

 
 
 • špičková kvalita obrazu
 • ultra široký úhel záběru kamerové jednotky
 • možnost rozšíření základní sady

Pokročilé funkce, záznam obrazu, pořizování snímků, detekce pohybu, digitální záznam vzkazů a vnitřní displej ve Full HD rozlišení jsou hlavní parametry pokročilé řady videotelefonů ADVANCED. To vše dostanete zabaleno do atraktivního designu.

 
 
 • možnost přenosu obrazu na mobil či tablet
 • vysoká úroveň zabezpečení majetku
 • pokročilé funkce

Zcela novou úroveň komunikace a zabezpečení přináší videotelefony řady SMART. Obraz z venkovní kamerové jednotky je možné přenášet do vašeho mobilního telefonu či tabletu. Zkontrolovat okolí svého domu či odpovědět návštěvě tak můžete odkudkoli.

 
 

 

Monitor

Společným znakem videotelefonů řady BASIC, ADVANCED a SMART je 7″ LCD displej umístěný v interiéru. U řady BASIC jej naleznete v rozlišení 480p nebo 720p, řada ADVANCED disponuje vysokým rozlišením 1080p a modely řady SMART nabídnou rozlišení 720p.

 

Základní funkce videotelefonů se aktivují pomocí tlačítek. Uživatelé mohou volit mezi modely s klasickými mechanickými tlačítky, v moderním interiéru pak vyniknou videotelefony s dotykovými podsvícenými tlačítky.

 

 

Dveřní kamerová jednotka

Nejvíce namáhanou částí videotelefonů jsou venkovní kamerové jednotky. Aby enormní zátěž vlivem počasí vydržely, jsou u všech modelových řad vyrobeny z kovu a opatřeny přídavnou stříškou proti vnikání vlhkosti a vody do jejich útrob.

 

 

Objektiv venkovních kamerových jednotek nabízíme obvykle v klasickém provedení. Okolí tak dáváme jasně najevo, že je zde bezpečnostní zařízení. Pro nenápadné provedení nabízíme i modely s mikroobjektivem, který nepoutá tolik pozornosti. Kamerové jednotky modelů řady BASIC a SMART disponují úhlem záběru 70 nebo 80°. Řada ADVANCED pak nabízí kameru s tzv. rybím okem, která snímá v rozsahu 120/160°

 

 

Bezpečnostní funkce

Modely řady ADVANCED jsou vybaveny funkcemi, které povyšují zabezpečení objektu na novou úroveň. Po zazvonění je možné automaticky uložit snímek zvonící osoby nebo nahrát krátkou videosekvenci na SD kartu.

 

 

Funkce detekce pohybu bezpečně rozezná pohyb před venkovní kamerovou jednotkou, informuje uživatele a provede záznam pohybujícího se předmětu či osoby ve formě fotografie nebo videosekvence. Připojit je možné i doplňkové kamerové jednotky.

 

 

Další z mnoha užitečných funkcí řady ADVANCED je digitální záznamník. Je-li aktivován, je po zazvonění návštěvník vyzván k zanechání zprávy, kterou si po svém návratu přehrajete z paměti zařízení.

 

 

Smart funkce

Produkty kategorie SMART disponují integrovanou WiFi a jsou trvale propojeny přes cloud server s mobilní aplikací.

 

Nastavení celého systému je jednoduché a intuitivní. Přijmout zvonění můžete pohodlně odkudkoliv prostřednictvím mobilu nebo tabletu. S jeho pomocí lze ovládat i elektrické dveřní zámky a brány, je možné střežit prostor s využitím funkce detekce pohybu nebo se jen podívat, co se právě před objektivem kamery děje.