Značka EMOS existuje na evropském trhu od roku 1991. Jsme moderní, ryze česká obchodní firma, která vyrostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami ve Slovenské republice, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Nabízíme širokou škálu elektro zboží, určenou jak pro běžné uživatele, tak pro náročné profesionály. Společnými prvky všech produktů EMOS jsou funkčnost, spolehlivost a vysoká úroveň kvality. EMOS je rovněž exkluzivním distributorem značky GP Batteries na českém, slovenském, maďarském, slovinském a chorvatském trhu.

Nabízíme zajímavé pracovní příležitosti a možnost dalšího profesního růstu. Naší misí je neustálý rozvoj znalostí, dovedností a postojů zaměstnanců tak, abychom vzájemně posilovali důvěru ve společné schopnosti, jejichž důsledkem bude oboustranný užitek a rozvoj.

Upozornění:

S ohledem na probíhající epidemii coronaviru COVID-19 se firma EMOS spol. s r.o. rozhodla pozastavit do odvolání nábory na otevřené pozice ve smyslu provádění osobních pohovorů s kandidáty. I nadále bude probíhat příjem a vyhodnocování došlých životopisů, popř. telefonické interview.  Jakmile to situace dovolí, budeme se opět těšit na osobní setkání s Vámi!
 
Děkujeme za pochopení a trpělivost.
 
EMOS spol. s r.o.

 

talents.png

Volná místa

0 produkty k porovnání Porovnat produkty