Úvod Prodlužovací přívody a rozbočovací zásuvky Navijáky (bubny) a zahradní prodlužky
Cena
Od
do
počet zásuvek
vypínač
napětí/proud
USB výstup
max. zátěž
materiál zásuvky a vidlice
tepelná pojistka
typ izolace
dětské clonky
dětské clonky
zatížení navinutého 400 V~
zatížení rozvinutého 400 V~
další funkce
prodejní obal
Zrušit filtr
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

Navijáky (bubny) a zahradní prodlužky

Navijáky prodlužovacích kabelů (bubny) slouží k prodloužení jednofázové napájecí sítě. V našem sortimentu najdete prodlužovací kabel s izolací PVC nebo gumovou izolací, která se více hodí pro venkovní použití. Bubny se liší také podle počtu zásuvek. Prodlužovací přívod s jednou zásuvkou, tzv. spojka je pro dílnu, stavbu i zahradu levnější alternativou než např. čtyřzásuvkový prodlužovací přívod na bubnu, nezapojíte do ní však tolik nářadí.
 

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 5

Prodlužka na bubnu a prodlužovací kabel | Doprava vždy zdarma

Navijáky (bubny), které mají prodlužovací kabel s gumovou izolací, jsou odolné proti stříkající vodě, mají vyšší izolační schopnost a jsou více mechanicky odolné. Kabel s gumovou izolací odolává extrémním teplotám v rozsahu -20 až + 60° C a má tepelnou pojistku. Tyto navijáky jsou vhodné zejména do dílen, garáží nebo pro venkovní použití např. na zahradu. Navijáky (bubny), které mají prodlužovací kabel s PVC izolací, jsou méně mechanicky odolné oproti gumové izolaci a mají nižší rozsah provozních teplot + 5 až + 60° C (při používání v nižších teplotách prodlužovací kabel rozpraská). Tyto navijáky mají reflexní barvu, prodlužovací kabel má také reflexní barvu a tepelnou pojistku.

Mezi zákazníky začínají být stále oblíbenější bubny s pevným středem. Při manipulaci s nimi nedochází k zamotávání kabelů připojených spotřebičů. K zamotání kabelů nedochází díky tomu, že buben má nehybný tzv. pevný střed, který se odmotáváním kabelu z navijáku netočí, ale je statický.

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více