Úvod Kontakty

Kontakty

Co vás zajímá?

Výdejna eshopu

Výdejní místo se nachází v sídle společnosti na ulici Lipnická 2844 v Přerově.
Prosím vyčkejte na email s informací, že zásilka je připravena k osobnímu vyzvednutí. Před vyzvednutím si připravte číslo objednávky.

Otevírací doba výdejny:
PO - PÁ : 07:00 - 15:15
SO - NE : zavřeno
 

 

Servis

Po uplynutí zákonné lhůty, vzhledem k množství prodávaných a neustále se měnících položek, možnost pozáručního servisu standardně nenabízíme.

Takováto situace se řeší vždy individuálně s každým zákazníkem v závislosti na druhu zboží. S konkrétním dotazem na váš výrobek se můžete obracet emailem na reklamace@emos.cz.

Velkoobchodní spolupráce

Máte zájem stát se naším B2B obchodním partnerem a nakupovat naše zboží?
Kontakt, ičo, odkaz na vaše služby a případně další upřesnění prosím pošlete na b2b@emos.cz.

Bude Vám přidělen obchodního zástupce, který se s Vámi brzy spojí a domluvíte se na konkrétní výši slev z velkoobchodních cen na vybrané skupiny sortimentu, které plánujete odebírat. Zaregistrujeme Vás jako našeho obchodního partnera a poté Vám zpřístupníme B2B eshop (https://b2b.emos.cz/) již s Vašimi VO cenami.

Pokud máte zájem pouze o jednorázovou objednávku nebo neočekáváte pravidelnější odběr, vyřešíme s vámi slevu v rámci eshopu pro koncové zákazníky www.emos.cz. Prosím napište nám na info@emos.cz obecné nebo produktové číslo zboží a počet kusů, uděláme vám cenovou nabídku.

Centrála společnosti EMOS

EMOS spol. s r.o.
Tel.: 581 261 111 (recepce společnosti)
Lipnická 2844, 750 02 Přerov
IČO: 19014104, DIČ: CZ19014104
zapsaná v OR Krajským soudem v Ostravě, odd. C, vl. 1167