Úvod Kontakty

Kontakty

Co vás zajímá?

Změny v objednávkách

Snažíme se zpracovat a doručit objednávky v co nejkratší možné době, proto pracujeme s automatickým vyřízením objednávek. Do několika minut už na vaší objednávce pracuje sklad, bohužel tedy není možné objednávku upravit (přidat či odebrat zboží, aplikovat slevový kód), či zrušit po jejím odeslání.

Pokud vám objednávka vůbec nevyhovuje, pak ji nepřebírejte, automaticky se nám vrátí zpět. Vy si mezitím můžete vytvořit novou, vyhovující objednávku s dopravou zdarma.

Potíže během placení

Pokud se při platbě přes platební bránu vyskytly komplikace a vaše objednávka není uhrazena, kontaktujte prosím zákaznický servis na info@emos.cz a způsob platby změníme dle vašeho požadavku: na dobírku (za stejných cenových podmínek) nebo objednávku stornujeme.

Pro uhrazení objednávky klasickým převodem zašlete částku za objednávku na
číslo účtu: 296149831/0100
Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

Vrácení zboží

V případě, že vám zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží. Pokud jste registrovaný zákazník, máte dokonce 30 dní na vrácení bez udání důvodu.

Nejsnáze zboží vrátíte tak, že odešlete na adresu:

EMOS spol. s r. o., pracoviště Příjem - Odd. Vratky, Lipnická 2844, Přerov, 750 02:

  1. produkt, který chcete vrátit (kompletní balení včetně příslušenství)
  2. kopii faktury
  3. průvodní dopis, kde výslovně prosím uveďte, že zboží vracíte (uvádět důvod není povinné)
  4. číslo vašeho bankovního účtu pro poukázání kupní částky zpět

Odstoupení od smlouvy musíte odeslat nejpozději do 14. dne od převzetí zboží na adresu společnosti viz níže nebo na e-mail vratky@emos.cz. Po této lhůtě nelze od smlouvy odstoupit. Je nutné přiložit také kopii faktury nebo alespoň její číslo - pokud nemůžete číslo objednávky či faktury ve svém emailu najít, pomůžeme vám na info@emos.cz. V odkazu níže najdete vzor, který můžete využít jak pro elektronické tak pro fyzické odstoupení od smlouvy. Bližší informace zde.

Odstoupení od smlouvy - formulář

Reklamace

Objevili jste na našem zboží nějakou technickou závadu? Máte možnost ho u nás reklamovat – ze zákona do 2 let od zakoupení. Některé zboží má prodlouženou záruční dobu na 3 nebo 5 let, tuto informaci naleznete v přiložených dokumentech v balení. Postup reklamace LED žárovek, které mají garanci nákupu, naleznete zde. Jestliže jste ho však koupili u jiného prodejce (ne přímo na www.emos.cz), reklamujte ho prosím tam. Náš reklamační řád lze stáhnout zde.

Jak reklamovat nefunkční zboží?

Zboží vám dorazilo v pořádku, ale nepracuje správně? Nebo vám po čase přestalo fungovat úplně? Přestože na kvalitě našeho sortimentu si zakládáme, může se to stát.

Jestli je zboží ještě v zákonné záruce, můžete ho samozřejmě reklamovat. V takovém případě ho pečlivě zabalte, balení nemusí být původní, a pošlete ho na adresu:

EMOS spol. s r.o., Reklamační oddělení, Lipnická 2844, 750 02 Přerov.

Než krabici zalepíte, ujistěte se prosím, že obsahuje:

1) vadné zboží (kompletní, včetně všech součástek)
2) průvodní dopis (který popisuje závadu nebo vzniklý problém, kde uvedete i vaše kontaktní informace: e-mail, telefon, adresa)
3) kopii faktury nebo číslo objednávky (najdete v e-mailu se shrnutím objednávky)
4) číslo účtu (pro vrácení peněz)

Bez těchto náležitostí nemůžeme reklamaci vyřídit. Nevíte-li si rady s průvodním dopisem, jednoduše si stáhněte, vytiskněte a vyplňte náš reklamační protokol níže. Jestliže neznáte číslo objednávky nebo faktury, pomůžeme vám. Bližší informace zde.

Reklamační protokol

Výdejna eshopu

Výdejní místo se nachází v sídle společnosti na ulici Lipnická 2844 v Přerově.
Prosím vyčkejte na email s informací, že zásilka je připravena k osobnímu vyzvednutí. Před vyzvednutím si připravte číslo objednávky.

Otevírací doba výdejny:
PO - PÁ : 07:00 - 16:30
SO - NE : zavřeno


Montáže a servis, výroba a repase baterií

Pokud hledáte kontakt na slaboproudé montáže a servis, výrobu a repase baterií, navštivte www.emos.eu. V nabídce našich služeb naleznete patřičné kontakty.

Dotazy – zákaznické centrum

Využijte znalostí našich produktových specialistů z řad techniků a milé obsluhy zákaznické linky. Rádi vám také pomůžeme s výběrem zboží, navigací na eshopu, dokončením objednávky, uplatněním slevového kódu a dalšími dotazy.

 

Centrála společnosti EMOS

EMOS spol. s r.o.
Lipnická 2844, 750 02 Přerov
IČO: 19014104, DIČ: CZ19014104
zapsaná v OR Krajským soudem v Ostravě, odd. C, vl. 1167