Úvod Návod na spojovací vánoční osvětlení

Návod na spojovací vánoční osvětlení

Kategorie spojovacího osvětlení STANDARD
Jdu na to!

Klasické spojovací osvětlení je vhodné pro běžné použití v domácnostech a na zahradách. S jedním napájecím zdrojem je možné rozsvítit až 800 LED. Zvolit si můžete mezi spojovacími řetězy, krápníky, záclonami a sítěmi.

Spojovací systém STANDARD

 

vybrat napájecí zdroj

vybrat prodlužovače

vybrat rozbočovače

vybrat řetězy

vybrat rampouchy

vybrat záclonu

vybrat síť

vybrat hvězdu

Kategorie spojovacího osvětlení PROFI
Jdu na to!

PROFI varianta spojovacího osvětlení se liší především vyšší odolností. Všechny kabely jsou gumové a mají větší tloušťku oproti klasickému PVC kabelu. S jedním napájecím zdrojem je možné rozsvítit až 500 LED.

Spojovací systém PROFI

 

vybrat napájecí zdroj

vybrat prodlužovače

vybrat rozbočovače

vybrat řetězy

vybrat rampouchy

 
 

 

Napájecí zdroj je prvním z nezbytných prvků spojovacího osvětlení. V nabídce jsou varianty s časovačem i bez něj.

Prodlužovací kabel je pak volitelným příslušenstvím, kterým lze celou spojovací soustavu protáhnout o 10 nebo více metrů.

Rozbočovač rozdvojí osvětlení na dva napojitelné konce. Tím jde rozdělit do více směrů a dosáhnout tak vytvoření skutečně prostorové vánoční dekorace.

Spojovací řetěz je tradiční volbou, kterou rozhodně nic nezkazíte, právě naopak. Jedná se o klasické jednoduché provedení, u kterého jsou světýlka rozmístěna na jednom kabelu. Můžete si vybrat z naší široké nabídky barevných variant světýlek, od teplé a studené bílé, přes modrou, červenou až po takzvaný multicolor, což je kombinace několika barev na jednom řetězu.

Spojovací krápníky (rampouchy) jsou prvním z „trojrozměrných“ řešení spojovacího osvětlení. U řetězu ve tvaru krápníků je každý řetěz s LED světýlky jinak dlouhý, což vytváří dojem přírodního krápníku. Kromě běžného režimu svícení si u krápníků můžete vybrat také z blikající a pulzující varianty. Barvy světýlek na pulzujících krápnících přechází z jedné na druhou pozvolně, zatímco u blikajících krápníků je přechod barev okamžitý.

Spojovací záclona je podobná krápníkům, hlavní rozdíl je v tom, že délka všech řetězů s LED světýlky je stejná. Rozměry záclon jsou 1 x 2m, celkem tato sestava čítá 100 LED světýlek. Vybrat si můžete z teplé bílé a studené bílé.

Spojovací síť se odlišuje tím, že jsou řetězy se světýlky navzájem šachovnicově propojené. Rozměry jsou 2 x 1,5m se 160 LED světýlky. Stejně jako u záclon nabízíme dvě barevná provedení, teplou a studenou bílou.