Doprava zdarma. Na vše!
Sleva 300 Kč na sady videotelefonů s kódem video300
Sleva 15 % na bubny s kódem PRODLUZKY15
VÝPRODEJE se slevou až 80 %
Úvod Návod na spojovací vánoční osvětlení

Návod na spojovací vánoční osvětlení

23. 9. 2020

Vánoce se blíží a vy jistě přemýšlíte, jak si co nejlépe vánočně vyzdobit váš byt, dům či zahradu. Spojovací osvětlení je určeno především pro zákazníky, kteří potřebují vytvořit delší osvětlení, než poskytuje běžná nabídka vánočních řetězů. Výhodou spojovacích systémů je totiž řada prvků, které lze navzájem propojovat.

Nabízíme dva typy spojovacího vánočního osvětlení: Standard a Profi. Základní rozdíl je v tom, že řada Profi se vyznačuje gumovým a silnějším provedením, výrobky této řady jsou tedy odolnější. Navíc je vyráběn s bílým i černým kabelem. Spojovací osvětlení Standard je taktéž vhodné na venkovní použití. Pokud ovšem zvažujete celoroční osvětlení, je vhodnější varianta Profi. Standard má slabší kabeláž, která je vhodná na sezónní osvětlení, po jejímž ukončení je vhodné uložení do krabice a příprava na další sezónu.

Spojovací systém Standard

Klasické spojovací osvětlení je vhodné pro běžné použití v domácnostech a na zahradách. S jedním napájecím zdrojem ZY2300R je možné rozsvítit až 800 LED. Zvolit si můžete mezi spojovacími řetězy, krápníky, záclonami a sítěmi.

Spojovací systém Standard

můžete snadno začít základní sadou

Spojovací systém Profi

PROFI varianta spojovacího osvětlení se liší především vyšší odolností. Všechny kabely jsou gumové a mají větší tloušťku oproti klasickému PVC kabelu. S jedním napájecím zdrojem ZY2300RA je možné rozsvítit až 800 LED. Všechny PROFI modely nabízíme v černé a bílé variantě. Kromě tradičních řetězů jsou součástí PROFI řady i krápníková provedení.

 
 
 

Napájecí zdroj je prvním z nezbytných prvků spojovacího osvětlení. V nabídce jsou varianty s časovačem i bez něj.

Prodlužovací kabel je pak volitelným příslušenstvím, kterým lze celou spojovací soustavu protáhnout o 10 nebo více metrů.

Rozbočovač rozdvojí osvětlení na dva napojitelné konce. Tím jde rozdělit do více směrů a dosáhnout tak vytvoření skutečně prostorové vánoční dekorace.

Spojovací řetěz je tradiční volbou, kterou rozhodně nic nezkazíte, právě naopak. Jedná se o klasické jednoduché provedení, u kterého jsou světýlka rozmístěna na jednom kabelu. Můžete si vybrat z naší široké nabídky barevných variant světýlek, od teplé a studené bílé, přes modrou, červenou až po takzvaný multicolor, což je kombinace několika barev na jednom řetězu.

Spojovací krápníky jsou prvním z „trojrozměrných“ řešení spojovacího osvětlení. U řetězu ve tvaru krápníků je každý řetěz s LED světýlky jinak dlouhý, což vytváří dojem přírodního krápníku. Kromě běžného režimu svícení si u krápníků můžete vybrat také z blikající a pulzující varianty. Barvy světýlek na pulzujících krápnících přechází z jedné na druhou pozvolně, zatímco u blikajících krápníků je přechod barev okamžitý.

Spojovací záclona je podobná krápníkům, hlavní rozdíl je v tom, že délka všech řetězů s LED světýlky je stejná. Rozměry záclon jsou 1 x 2m, celkem tato sestava čítá 100 LED světýlek. Vybrat si můžete z teplé bílé a studené bílé.

Spojovací síť se odlišuje tím, že jsou řetězy se světýlky navzájem šachovnicově propojené. Rozměry jsou 2 x 1,5m se 160 LED světýlky. Stejně jako u záclon nabízíme dvě barevná provedení, teplou a studenou bílou.
 

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více