Doprava zdarma. Na vše!
Sleva 20 % na termostaty s kódem teplo20
Sleva 15 % na antény s kódem anteny15
Sleva 20 % na reflektory s kódem reflektory20
Úvod Poštovné a doprava

Poštovné a doprava

Ceny doručení

DOPRAVA ZDARMA ke všem objednávkám pro všechny způsoby doručení!
 

Způsoby doručení

1/ DPD BALÍK DO RUKY: Zboží kupující obdrží od přepravní společnosti DPD v průběhu pracovní doby společnosti. Přepravce jej bude telefonicky dopředu kontaktovat.

2/ Výdejní místo DPD Pickup, odběrné místo na partnerské prodejně: Zboží bude přepravní společností DPD doručeno na smluvní pobočku (Výdejní místo Pickup) a tam připraveno k odběru. O tom, že je zásilka připravena k odběru přepravce kupujícího neprodleně informuje. Zásilku může vyzvednout kdokoli, kdo zná PIN kód, který dorazí příjemci zásilky v e-mailu nebo sms. Seznam smluvních partnerů je k dispozici na tomto odkaze - https://pickup.dpd.cz nebo přímo při tvorbě objednávky na www.emos.cz v košíku.

Pro tyto 2 způsoby dodání zboží platí následující: Objednané zboží bude doručeno zákazníkovi do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky (respektive po přijetí platby u způsobu platby PŘEVODEM), a to přepravní společností DPD. Objednávka musí být zaslaná do 11 hodin. Jinak se bere za to, že je zaslaná druhý den a 2 pracovní dny se počítají od dalšího dne.

3/ OSOBNÍ ODBĚR: výdejna balíkových zásilek v sídle společnosti EMOS Lipnická 2844, Přerov. Vyzvednutí zásilky je k dispozici po obdržení emailu o připravení k výdeji (ve všední dny zpravidla do několika hodin od obdržení objednávky) v otevírací době výdejny:

Otevírací doba výdejny:
      
pondělí   7.00 – 16.30 hod
úterý   7.00 – 16.30 hod
středa   7.00 – 16.30 hod
čtvrtek   7.00 – 16.30 hod
pátek   7.00 – 16.30 hod
sobota   zavřeno
neděle   zavřeno
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více