Doprava zdarma. Na vše!
Sleva 20 % na všechny LED žárovky s kódem LED20
Úvod Poštovné a doprava

Poštovné a doprava

Ceny doručení

DOPRAVA ZDARMA nyní ke všem objednávkám!
 

Způsoby doručení

1/ PPL

Zboží kupující obdrží přepravní společností PPL v pracovní dobu. Přepravce jej bude telefonicky dopředu kontaktovat. Lze platit platební kartou nebo v hotovosti. PPL doručuje zboží také v sobotu.

2/ OSOBNÍ ODBĚR - PARTNEŘI PPL

Zboží bude přepravní společností PPL doručeno na smluvní pobočku a tam bude připraveno k odběru. Přepravce kupujícího bude telefonicky dopředu kontaktovat. Seznam smluvních partnerů je k dispozici na tomto odkaze (http://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap ) nebo přímo při tvorbě objednávky. Platbu platební kartou je potřeba předem ověřit na výdejním místě.

3/ OSOBNÍ ODBĚR

Zboží si může kupující vyzvednout na showroomu EMOS spol. s r.o., Šířava 295/17, Město, 750 02 Přerov (směr malé Tesco, vedle Kabelové televize NejTV), a to pouze od pondělí do pátku. Při osobním odběru lze platit v hotovosti i kartou. Zboží je možné vyzvednout dle níže uvedeného režimu:

- objednávka provedená od 7.00 do 15.00 hod – zboží je možné osobně odebrat do dvou pracovních dní od 10 hodin 

objednávka provedená po 15.00 hod. – zboží je možné osobně odebrat za 2 pracovní dny. Objednávka se chová, jakoby byla vytvořena následující den ráno. Objednávka tedy musí být zaslaná do 15 h, jinak se bere za to, že je zaslaná druhý den a následující pracovní den se počítá od dalšího dne.

Otevírací doba výdejního místa:

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více