Úvod Poštovné a doprava

Poštovné a doprava

Ceny doručení

DOPRAVA ZDARMA na všechny objednávky pro všechny způsoby doručení! Pro dopravu zdarma není stanovena minimální hodnota objednávky.
 

Způsoby doručení

1/ DPD BALÍK DO RUKY: Tato služba je ZDARMA pro všechny objednávky. Balíček vám přiveze přepravní služba DPD v průběhu pracovní doby společnosti. Přepravce jej bude telefonicky dopředu kontaktovat.

2/ PPL BALÍK DO RUKY: Tato služba je ZDARMA pro všechny objednávky. Balíček vám přiveze přepravní služba PPL v pracovní době společnosti. Přepravce jej bude telefonicky dopředu kontaktovat.

3/ Výdejní místo DPD PICKUP, odběrné místo na partnerské prodejně: Tato služba je ZDARMA pro všechny objednávky.  Zboží bude přepravní společností DPD doručeno na smluvní pobočku (Výdejní místo Pickup) a tam připraveno k odběru. O tom, že je zásilka připravena k odběru přepravce kupujícího neprodleně informuje. Zásilku může vyzvednout kdokoli, kdo zná PIN kód, který dorazí příjemci zásilky v e-mailu nebo SMS. Seznam smluvních partnerů je k dispozici na tomto odkaze - www.pickup.dpd.cz nebo přímo při tvorbě objednávky na www.emos.cz v košíku.

4/ Výdejní místo PPL PARCELSHOP, odběrné místo na partnerské prodejně: Tato služba je ZDARMA pro všechny objednávky. Zboží bude přepravní společností PPL doručeno na smluvní pobočku (Parcelshop) a tam připraveno k odběru. Přepravce kupujícího bude kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo emailu. Zásilku může vyzvednout kdokoli, kdo zná PIN kód, který dorazí příjemci zásilky v e-mailu nebo SMS. Seznam smluvních partnerů je k dispozici na tomto odkaze - www.pplbalik.cz nebo přímo při tvorbě objednávky.

Pro tyto způsoby dodání zboží platí následující: Objednané zboží bude doručeno zákazníkovi do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky s platbou na dobírku (respektive po přijetí platby u způsobu platby platební kartou či rychlým online bankovním převodem), a to přepravními společnostmi DPD a PPL. Objednávka musí být zaslaná do 11 hodin. Jinak se bere za to, že je zaslaná druhý den a 2 pracovní dny se počítají od dalšího dne.

5/ OSOBNÍ ODBĚR: výdejna balíkových zásilek v sídle společnosti EMOS Lipnická 2844, Přerov. Tato služba je ZDARMA pro všechny objednávky. Vyzvednutí zásilky je možné po obdržení emailu o připravení zásilky k výdeji (ve všední dny zpravidla do několika hodin od obdržení objednávky) v otevírací době výdejny.

Otevírací doba výdejny
v sídle společnosti EMOS v Přerově:
pondělí    07:00 - 12:00  12:35 – 16:30
úterý   07:00 - 12:00  12:35 – 16:30
středa   07:00 - 12:00  12:35 – 16:30
čtvrtek   07:00 - 12:00  12:35 – 16:30
pátek   07:00 - 12:00  12:35 – 16:30
sobota   zavřeno
neděle   zavřeno