Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Rádce svítilny ULTIBRIGHT

Rádce svítilny ULTIBRIGHT

SVÍTILNY ULTIBRIGHT:
Svítilna se může stát na řadu let vaším nerozlučným a spolehlivým parťákem na cestách za dobrodružstvím, v domácnosti nebo v práci. Jsou k tomu zapotřebí 2 věci: věnovat výběru svítilny dostatečnou pozornost a myslet na to, k čemu ji budeme využívat.

Základní patero

 1. typ nabíjení (nabíjecí, nebo raději bateriová)
 2. použití v prostředí (na outdoorové aktivity, do kabelky, posvícení na chatě,..)
 3. čočka (a její kvalita)
 4. nárazuvzdornost (bude používána v domácnosti nebo by měla být odolná při spadnutí na štěrk, nebo kámen)
 5. voděodolnost (přijde svítilna do kontaktu s vodou)

Znáte odpovědi na tyto body? Pak můžete začít vybírat.

Dělení svítilen:

 • typ nabíjení
 • velikost

Typ nabíjení

 • bateriové
 • nabíjecí

Jedete stanovat do přírody bez přívodu elektřiny nebo svítilnu používáte nejvíce doma? Při výber svítilny přemýšlejte, jestli je lepší vyměnit baterie a nebo budete mít možnost nabít akumulátor.

Velikost

 • do kapsy
 • ruční

 

Používáte svítilnu v práci, kde se potřebujete posvítit v malém prostoru nebo svítíte v přírodě, kde potřebujete osvětlil větší prostor?

Kompaktní, odolné a spolehlivé – právě těmito vlastnostmi se vyznačují svítilny ULTIBRIGHT.

Designové svítilny s elegantním červeným prstencem jsou vyrobeny z odolného kovu. Snadno tak zvládnou i náraz po pádu na tvrdý povrch z výšky.

Kvalitní značkový CREE LED chip se stará o nadstandardní světelný tok a dostatečný dosvit.

Díky praktickému klipu, bezpečnému poutku a kompaktním rozměrům budete mít svítilnu u sebe ve všech situacích, kdy to bude potřeba.

 

ULTIBRIGHT 50

LED svítilnu ULTIBRIGHT 50 budete mít vždy pohotově po ruce. Je lehká, malá, a přesto dostatečně výkonná. Svítilny ULTIBRIGHT 50 se hodí do kabelky pro noční vycházky městem, do bedny s nářadím v dílně či na pracovní stůl IT pracovníka.

 

 

 

ULTIBRIGHT 60

Svítilna ULTIBRIGHT 60 je praktickým doplňkem pro každou činnost, kdy si potřebujete pohotově posvítit. Je skladná a najdete ji přesně v okamžiku, kdy se hodí kvalitní světlo. Svítilny ULTIBRIGHT 60 se hodí do kabelky pro noční vycházky městem, do bedny s nářadím v dílně či na pracovní stůl IT pracovníka.

 

 

ULTIBRIGHT 70

Spolehlivá svítilna s přiměřeným výkonem, která vydrží svítit po dostatečně dlouhou dobu, a přesto se vejde do batohu – sen každého cestovatele. Kompaktní a výkonná svítilna pro všestranné použití, outdoorové aktivity atd.

 

 

ULTIBRIGHT 80

LED svítilna ULTIBRIGHT 80 vás nikdy nenechá na holičkách. Ať už jste zrovna doma, na chalupě, nebo v přírodě, tato svítilna je přesně tím, co potřebujete. Kompaktní a výkonná svítilna pro všestranné použití, outdoorové aktivity atd.

 

 

ULTIBRIGHT 90

Skvělý výkon spolu s jistotou, že je svítilna vždy připravena k plnohodnotnému použití – tato svítilna je přesně takovým profesionálním pomocníkem, jakého potřebujete. kompaktní a výkonná svítilna pro všestranné použití, outdoorové aktivity, profesionály, záchranné složky atd.