Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Trendy ve vánočním osvětlení

Trendy ve vánočním osvětlení

27. 9. 2019

Vánoční smart řetězy

Chtěli bychom vám představit naše SMART řetězy, které jsou ovládané přes bluetooth a komunikují s každou mobilní platformou pomocí aplikace. Můžete tedy z pohodlí a tepla domova rozsvítit celý dům jen svým telefonem. Jsou vhodné pro venkovní i domácí použití, můžete si tedy sednout s čajem a vánočním cukrovím se svou rodinou a zapnout osvětlení domu či zahrady pomocí svého telefonu. Chytré řetězy navíc lze spárovat s každým telefonem disponujícím bluetooth pomocí aplikace, kterou máme připravenou pro Android i iOS ke stažení na Google Play či App Store. Navíc lze pro řetěz naprogramovat, jak dlouho mají jaká světýlka svítit, popřípadě kdy mají zhasnout a jaký režim svícení a intenzity mají mít.

Přejít na kategorii vánočních řětězů či SMART řetězů.

Na výběr máte mezi třemi režimy svícení. Teplá bílá – takové světlo se hodí nad krbovou římsu, do vánočního věnce a jiné vnitřní dekorace. Studené bílé světlo se potom hodí ke třpytivému sněhu okolo domu, který bude krásně odrážet světýlka vystavené v oknech a vytvoří tak ozdobu sám o sobě.

 

 

Spojovací světýlka

Pokud by Vám nestačilo 15 metrů řetězu a chtěli byste ho prodloužit nebo spojit dva a více různých řetězů, můžete tak učinit díky systému spojovacího vánočního osvětlení. Nemusíte natahovat složitě prodlužovací zásuvky po celé zahradě, stačí jen spojit všechny řetězy v jeden a ušetřit si tak spoustu práce. Spojovací osvětlení máme v řadě STANDARD a v odolnější variantě v řadě PROFI. Spojovací osvětlení Standard slouží především pro běžné používání na terasy, balkony a okenní římsy. Profi je silnější a odolnější systém osvětlení s vyšší výdrží vyznačující se gumovým provedením. Takové se hodí například na místa, kde je nebudete po zimě sundávat (vysoké stromy apod.) a je důležité, aby přečakali venku celý rok.


Přejít na kategorii spojovacího osvětlení.

Díky chytrým vánočním řešením od nás si uděláte krásně osvětlené Vánoce bez komplikací a nervů. Ať už jde o na dálku ovládané SMART řetězy nebo spojovací vánoční osvětlení napájené z jednoho místa, už konec obíhání patnácti zásuvek a složitému nastavování. Mějte kouzelné Vánoce s osvětlením EMOS.