Úvod Trendy ve vánočním osvětlení

Trendy ve vánočním osvětlení

27. 9. 2019

Vánoční smart řetězy

Chtěli bychom vám představit naše SMART řetězy, které jsou ovládané přes bluetooth a komunikují s každou mobilní platformou pomocí aplikace. Můžete tedy z pohodlí a tepla domova rozsvítit celý dům jen svým telefonem. Jsou vhodné pro venkovní i domácí použití, můžete si tedy sednout s čajem a vánočním cukrovím se svou rodinou a zapnout osvětlení domu či zahrady pomocí svého telefonu. Chytré řetězy navíc lze spárovat s každým telefonem disponujícím bluetooth pomocí aplikace, kterou máme připravenou pro Android i iOS ke stažení na Google Play či App Store. Navíc lze pro řetěz naprogramovat, jak dlouho mají jaká světýlka svítit, popřípadě kdy mají zhasnout a jaký režim svícení a intenzity mají mít.

Přejít na kategorii vánočních řětězů či SMART řetězů.

Na výběr máte mezi třemi režimy svícení. Teplá bílá – takové světlo se hodí nad krbovou římsu, do vánočního věnce a jiné vnitřní dekorace. Studené bílé světlo se potom hodí ke třpytivému sněhu okolo domu, který bude krásně odrážet světýlka vystavené v oknech a vytvoří tak ozdobu sám o sobě.

 

 

Spojovací světýlka

Pokud by Vám nestačilo 15 metrů řetězu a chtěli byste ho prodloužit nebo spojit dva a více různých řetězů, můžete tak učinit díky systému spojovacího vánočního osvětlení. Nemusíte natahovat složitě prodlužovací zásuvky po celé zahradě, stačí jen spojit všechny řetězy v jeden a ušetřit si tak spoustu práce. Spojovací osvětlení máme v řadě STANDARD a v odolnější variantě v řadě PROFI. Spojovací osvětlení Standard slouží především pro běžné používání na terasy, balkony a okenní římsy. Profi je silnější a odolnější systém osvětlení s vyšší výdrží vyznačující se gumovým provedením. Takové se hodí například na místa, kde je nebudete po zimě sundávat (vysoké stromy apod.) a je důležité, aby přečakali venku celý rok.


Přejít na kategorii spojovacího osvětlení.

Díky chytrým vánočním řešením od nás si uděláte krásně osvětlené Vánoce bez komplikací a nervů. Ať už jde o na dálku ovládané SMART řetězy nebo spojovací vánoční osvětlení napájené z jednoho místa, už konec obíhání patnácti zásuvek a složitému nastavování. Mějte kouzelné Vánoce s osvětlením EMOS.