Úvod Váha EMOS vyhrála 2. místo v dTestu

Váha EMOS vyhrála 2. místo v dTestu

18. 2. 2016

V lednovém čísle (2016) časopise dTest byly testovány digitální osobní váhy. Naše váha EMOS PT718 (EV104) uspěla v testu velmi dobře a získala v hodnocení kvality 81%. Vítězná váha získala 83%, takže s výsledkem jsme velmi spokojeni.

V testu bylo testováno celkem 19 vah a pozornost se kladla na přesnot vážení, citlivost na malé změny váhy, spolehlivost měření podílu tělesného tuku a jednoduchost obsluhy. Váha EMOS PT718 (EV104) dosáhla velmi dobrých výsledků a je o fous jí utekla první příčka a umístila se tedy na druhém místě. 

Tato váha dokáže změřit nejen podíl tuku v těle, ale také BMI nebo podíl vody. Výhodou je také přívětivá cena oproti jiným modelům. 

Váha umí vypočítat BMI index (množství tuku, vody a svalové hmoty v tělě). Díky této funkci dokáže nahradit osobního trenéra nebo výživového poradce. Váha má paměť na 10 uživatelů, takže jí může využít celá vaše rodina. Maximální zátěž váhy je 150 kg, s možností přepnutí jiné jednotky (lb, St).
 

  

Díky svému elegantnímu vzhledu a slim designu je velmi oblíbená. Povrh je vyroben z bezpečnostního skla, které se snadno udržuje. Displej váhy je podsvícený, má bílé číslice.

Napájení váhy jsou dvě mikrotužkové baterie. Rozměr 20 × 320 × 330 mm je standardní jako u jiných vah. 
 
 


V naší nabídce máme také další osobní nebo kuchyňské digitální váhy. Podívejte se na celou nabídku na osobní váhy.