Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Úvod Vrácení zboží

Vrácení zboží

V případě, že vám zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte právo na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží. Pokud jste registrovaný zákazník, máte dokonce 30 dní na vrácení bez udání důvodu. Registraci nelze provést dodatečně.

 1. Vyplňte formulář na odstoupení od smlouvy

  Stáhněte si formulář a vyplňte všechny potřebné údaje. Nezapomeňte vyplnit číslo faktury nebo objednávky (viz vaše mailová schránka) a číslo bankovního účtu pro vrácení peněz.

 2. Pošlete vyplněný formulář

  na vratky@emos.cz NEBO vytištěný a přiložený k vrácenému zboží.
  Pokud se rozhodnete nám formulář zaslat emailem, pak prosíme napište na balík informaci o čísle faktury či objednávky, ať můžeme zásilku s vaším formulářem spárovat.

 3. Zašlete zboží na naši adresu logistického centra

  EMOS spol. s r. o.
  Pracoviště Příjem - Odd. Vratky
  Lipnická 2844
  750 02 Přerov

  Poslat k nám můžete přes libovolného přepravce - na naši adresu!
  Neposílejte balík na dobírku, takové zásilky nebudou převzaty. Taktéž zásilky, zaslané do výdejních míst dopravců v okolí adresy společnosti, nebudou vyzvedávány.

  Lze vrátit i na naši výdejnu v Přerově.
  Adresa výdejny je Lipnická 2844, Přerov, provozní doba PO - PÁ : 07:00 - 16:30. Zboží zde jen převezmeme (peníze vracíme standardně do 10 dnů).

i

Vrátit lze kompletní zboží bez poškození v původním obalu.
Pokud je zboží poškozeno, budeme nuceni vrátit vám jen poměrnou část pěnez, a to dle rozsahu poškození.

Na vrácené zboží vystavíme dobropis, a částku v něm uvedenou Vám proplatíme na účet, který jste uvedli ve formuláři. Zpravidla tak uděláme do 10 dní od doručení vráceného zboží, nejpozději však v zákonné lhůtě. Kupující má právo pouze na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s dodáním zboží, nikoliv na náklady spojené s vrácením zboží.