Doprava zdarma. Na vše!
Sleva 10 % na videotelefony s kódem VIDEO
Sleva 10 % na antény s kódem ANTENY
VÝPRODEJ se slevou až 80 %
Cena
Od
do
stereo
ECO verze
ethernet
materiál
materiál
materiál
podpora 3D obrazových formátů
ECO verze
zpětný audio kanál (ARC)
podpora rozlišení obrazu 4k
natáčecí konektor
ECO verze
materiál
prodejní obal
maximální nabíjecí proud
Zrušit filtr
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

AV kabely

V portfoliu našich AV kabelů pro přenos zvuku a obrazu najdete anténní koaxiální kabely, CINCH kabely pro přenos kompozitního videa, HDMI kabely pro napojení satelitního televizního přijímače či DVD přehrávače k TV, JACK kabely pro přenos elektroakustického signálu, SCART kabely pro televizory a audiovizuální zařízení a samozřejme USB kabely sloužící k propojení vašich tabletů, mobilů či fotoaparátů k počítači.
 

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 ... 5

AV kabely • Nakupujte výhodně

Naše HDMI kabely slouží pro přenos obrazového a zvukového signálu ve vysoké kvalitě. Pomocí HDMI kabelů lze audiovizuální signál přenášet v digitálním formátu. HDMI kabel může propojit TV zařízení jako přehrávač videa, set top box přijmající digitální vysílání nebo satelitní televizní přijímač s televizorem. HDMI technologií jde také spojit například notebook s televizorem či projektorem.

SCART kabely slouží hlavně pro připojení různých audio-video zařízení. Zejména se SCART kabel používal k propojení videa a televize. Pomocí SCART kabelů lze přenášet RGB signál, analogový videosignál v SD rozlišení, tzv. S-Video a kompozitní video. U novějších zařízení se využívají spíše HDMI kabely.

Pomocí USB kabelu lze spojit stolní počítač či notebook například s tiskárnou, scanerem a dalšími periferními zařízeními. Často se USB kabely využívají pro přenos dat z fotoaparátů, videokamer, tabletů, chytrých telefonů a čteček paměťových karet. V sortimentu máme kabel USB 2.0 i rychlejší USB 3.0. Koncovky USB kabelů naleznete ve variantách vidlic A, B i F včetně zakončení micro USB.

Pro přenos audia a videa se využívají CINCH kabely. Kompozitní neboli složený video signál se přenáší přes kabel se žlutou koncovkou, levý zvuk pak přes kabel bílý a pravý přes červený. CINCH kabel bez žlutého konektoru tedy využijete pro spojení dvou audio zařízení zvukovým signálem, CINCH se třemi barevně odlišenými konektory se využívá u televizorů, přehrávačů a u přenosu ze starších modelů videokamer.

Každý, kdo poslouchal někdy hudbu přes sluchátka zná JACK kabel. Pomocí koncovky tohoto typu se připojují reproduktory k přehrávačům, rádiím i počítači. JACK kabely slouží k přenosu elektroakustického signálu. Někdy se používají v kombinaci s CINCH kabely. V nabídce máme JACK kabely v různých délkách s vidlicemi o rozměru 3,5 mm.

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více