Přihlaste se k odběru novinek a získejte slevu 100 Kč na první nákup
Cena
Od
do
Dostupnost zboží
Zrušit filtr
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

AV kabely

Nejprodávanější produkty

Další nejprodávanější
Těžký výběr? Hodně produktů?
Zaškrtněte si ve filtrech, co je pro vás důležité
Předchozí 1 3 4

AV kabely • Doprava vždy zdarma

V portfoliu našich AV kabelů pro přenos zvuku a obrazu najdete anténní koaxiální kabely, CINCH kabely pro přenos kompozitního videa, HDMI kabely pro napojení satelitního televizního přijímače či DVD přehrávače k TV, JACK kabely pro přenos elektroakustického signálu, SCART kabely pro televizory a audiovizuální zařízení a samozřejme USB kabely sloužící k propojení vašich tabletů, mobilů či fotoaparátů k počítači.
 

Naše HDMI kabely slouží pro přenos obrazového a zvukového signálu ve vysoké kvalitě. Pomocí HDMI kabelů lze audiovizuální signál přenášet v digitálním formátu. HDMI kabel může propojit TV zařízení jako přehrávač videa, set top box přijmající digitální vysílání nebo satelitní televizní přijímač s televizorem. HDMI technologií jde také spojit například notebook s televizorem či projektorem.

SCART kabely slouží hlavně pro připojení různých audio-video zařízení. Zejména se SCART kabel používal k propojení videa a televize. Pomocí SCART kabelů lze přenášet RGB signál, analogový videosignál v SD rozlišení, tzv. S-Video a kompozitní video. U novějších zařízení se využívají spíše HDMI kabely.

Pomocí USB kabelu lze spojit stolní počítač či notebook například s tiskárnou, scanerem a dalšími periferními zařízeními. Často se USB kabely využívají pro přenos dat z fotoaparátů, videokamer, tabletů, chytrých telefonů a čteček paměťových karet. V sortimentu máme kabel USB 2.0 i rychlejší USB 3.0. Koncovky USB kabelů naleznete ve variantách vidlic A, B i F včetně zakončení micro USB nebo lightning.

Pro přenos audia a videa se využívají CINCH kabely. Kompozitní neboli složený video signál se přenáší přes kabel se žlutou koncovkou, levý zvuk pak přes kabel bílý a pravý přes červený. CINCH kabel bez žlutého konektoru tedy využijete pro spojení dvou audio zařízení zvukovým signálem, CINCH se třemi barevně odlišenými konektory se využívá u televizorů, přehrávačů a u přenosu ze starších modelů videokamer.

Každý, kdo poslouchal někdy hudbu přes sluchátka zná JACK kabel. Pomocí koncovky tohoto typu se připojují reproduktory k přehrávačům, rádiím i počítači. JACK kabely slouží k přenosu elektroakustického signálu. Někdy se používají v kombinaci s CINCH kabely. V nabídce máme JACK kabely v různých délkách s vidlicemi o rozměru 3,5 mm.