Doprava zdarma. Na vše!
Sleva 10 % na videotelefony s kódem VIDEO
Sleva 10 % na antény s kódem ANTENY
VÝPRODEJ se slevou až 80 %
Úvod Termostaty a detektory Detektory CO a kouře Detektor oxidu uhelnatého P56400

Detektor oxidu uhelnatého P56400

Obecné číslo P56400
-10 %
769
690
Není skladem
Hlídat
Ceny jsou uvedeny za balení.
K objednávce nad 999 Kč vám naši skladníci přibalí jako dárek 6x pivo Budweiser Budvar v hodnotě 99 Kč ZDARMA!
typ detekce detektor CO
možnost propojení s dalšími detektory neuvádí se
dosah modulu neuvádí se
Více parametrů
Základní údaje
Značka EMOS
Obecné číslo P56400
Produktové číslo 2101504000
EAN 8592920036396
Rád vám poradím
Technické dotazy
 • Doprava zdarma na vše
  Doprava zdarma na vše
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Testováno v laboratoři
  Testováno v laboratoři
 • Rychlé doručení
  Rychlé doručení

Máte rádi vše pod kontrolou a chcete mít jistotu, že jste vy i vaši nejbližší vždy v bezpečí? Pořiďte si spolehlivý detektor úniku oxidu uhelnatého (CO), který za vás pohlídá přítomnost prudce jedovatého neviditelného plynu bez zápachu. Topíte-li doma plynovým kotlem či krbovými kamny, využíváte-li karmu nebo plynový sporák, životy celé vaší rodiny jsou bez detektoru CO trvale ohroženy. Oxid uhelnatý totiž může vzniknout nedokonalým spalováním paliv a jeho přítomnost nedokážete bez CO alarmu snadno odhalit.

Spolehlivý sluha, který pracuje ve dne v noci

Oxid uhelnatý (CO) není vidět ani cítit. Každým rokem má tento tichý zabiják na svědomí tisíce životů po celém světě. A přitom existuje tak jednoduchý a levný způsob, jak se před otravou oxidem uhelnatým chránit.
 
Investujte do detektoru přítomnosti oxidu uhelnatého (CO) ve vaší domácnosti a zajistěte své rodině bezpečné prostředí. Získejte jistotu, že je o vaše zdraví dobře postaráno – ve dne, ale i v noci, kdy celá rodina spokojeně spí.

10 let bezpečí pro vaši rodinu

Příčiny vzniku oxidu uhelnatého obvykle nejsou jednoduše odhalitelné. Instalací CO alarmu GS819 získáte na dalších 10 let jistotu, že ve vaší domácnosti nehrozí žádné bezprostřední nebezpečí otravy oxidem uhelnatým, kterou by způsobila závada na plynovém kotli či sporáku nebo třeba ucpaný komín. Jakmile se přiblíží konec životnosti alarmu, detektor vás na to sám upozorní akustickým a optickým signálem.

Optická i akustická signalizace

CO alarm je vybaven třemi LED diodami, které každých 30 vteřin signalizují, zda je zařízení plně v provozu. Je-li detektor v chybovém stavu a hodnoty CO v prostoru spolehlivě neměří, LED diody začnou každých 30 vteřin žlutě blikat a zařízení současně vydá akustický signál.
 
Funkčnost alarmu lze kdykoliv ověřit stisknutím tlačítka TEST/SILENCE. Pokud je zařízení plně funkční, 4x zapípá a současně 4x zabliká i LED signalizace.

Bezpečnostní pojistka

Aby se nedopatřením nestalo, že zapomenete do detektoru vložit baterie, je vybaven bezpečnostní pojistkou (dva kovové výstupky pod bateriovým prostorem). Pokud nejsou v zařízení vloženy obě baterie, bateriový kryt nelze zavřít. Je-li zařízení instalováno na zdi, máte tak vždy jistotu, že je vaše zdraví před přítomností CO v místnosti plně chráněno.

Snadná montáž

Detektor CO GS819 je určený pro montáž na zeď, nebo pro volné umístění kdekoliv v místnosti. Pro zavěšení na zeď jsou na detektoru připraveny dva otvory. Alarm tak snadno připevníte vyvrtáním dvou otvorů do zdi, zasunutím hmoždinek a vrutů, které jsou součástí balení a na které zařízení jednoduše pověsíte.

Kam detektor umístit

CO alarm GS819 doporučujeme instalovat na zeď do všech místností, kde se nachází zařízení spalující tzv. fosilní paliva (dřevo, uhlí, plyn, benzín aj.). Nebezpečná koncentrace oxidu uhelnatého vzniká nejčastěji poruchou či zanedbáním údržby právě těchto zařízení nebo vlivem nedostatečného větrání.
 
Detektor přítomnosti CO doporučujeme umístit také do všech místností, kde trávíte hodně času (ložnice, obývací místnosti, dětské pokoje).

Splňuje všechny bezpečnostní normy

EMOS CO alarm GS819  získal známku kvality od prestižní britské společnosti BSI (British Standards Institution). Ta ve svých laboratořích testuje bezpečnost a kvalitu výrobků z celého světa. Jakmile produkt úspěšně projde všemi náročnými zkouškami, získá unikátní BSI KM číslo (v tomto případě KM 616830). Podle něj si můžete kdykoliv ověřit pravost této mezinárodní ochranné známky.

Nejdůležitější parametry
typ detekce detektor CO
možnost propojení s dalšími detektory neuvádí se
dosah modulu neuvádí se
Ostatní parametry
hlasitost signalizace >85 dB ve vzdálenosti 1 m
krytí IP20
napájení 2× 1,5 V AA, součástí balení
paměť poplachů neuvádí se
provozní teplota -10 °C až 40 °C
provozní vlhkost 30–95 %
přenosová frekvence neuvádí se
typ instalace montáž na zeď nebo volně stojící
typ signalizace optická i zvuková
určeno pro typ neuvádí se
životnost 10 let
rozměr 37 × 120 × 80 mm
prodejní obal 1 ks, krabička
Soubory ke stažení
Dokumenty a soubory ke stažení
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více